Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatónak tartod a párkapcsolaton belüli internetes flörtölést?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam itt erről és a legtöbb férfi ezt semmiségnek tekinti,viszont ezzel nem értek egyet.

Miért jó ez nektek?Nem ítélek el senkit,csak szeretném tudni az értelmét.Növeli az önbizalmatokat vagy szimplán unalom?


2011. jún. 22. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2011. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudok róla. Eddig kétszer derült ki, kétszer szakítottam. Az, ha másnak azt írja, hogy szívesen megdugná... számomra nem elfogadható.
2011. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen azt,hogy szívesen megdugná,de bókol neki,hülyíti,de találkozóba nem menne bele.Legalábbis legtöbben ezt mondják,hogy csak hülyítik a lotyókat,de személyes találkozóba nem mennének bele,nem csalnák meg a párjukat.
2011. jún. 22. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen!
2011. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:
10%

amennyiben csak flört, igen. nincs abban semmmi, egy bók, ilyesmi, ez élőben is belefér. nem dől össze a világ. szerintem sok nő túldimenzionálja ezeket a dolgokat.


29/N

2011. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

barátommal párszor megtörtént.


nem örültem neki és borultam a nyakába, de azért ez mégsem válóok. a legtöbb férfi csinál ám ilyet. inkább ne tudjak róla, de amúgy meg egy virtuális baromság.


és mindegy, mit ír szerintem. neten az ember úgyis azt ír, amit akar, következmények és arc nélkül. pláne, ha csak hülyíti a csajt.


egyik exem detto csinált ilyet, és nála viszont kivertem a balhét, mert letagadta, h van bnője, és ez viszont nagyon fájt. legalább ne hozta volna szóba, h van bnője, de az, h nem, nincs, sokkal jobban fájt, mint maga a tény.

2011. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyen flörtölést. Azokkal, akik VALAHA is hülyítettek embereket szórakozásból, össze sem jönnék.
2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
akkor sosem lesz pasid. várj csak a csodára. 30-40es szingliként meg oszd a pasikat, hogy mekkora seggek, és készíts be egy csomag zsepit az aznapi sex és new york epizód mellé.
2011. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki kalandokra vágyik, akkor ne legyen kapcsolatban, hanem váltogassa a partnereit szerintem. De legalább a valóságban, ne neten!!! :D szerintem ezek a férfiak gyávák ;)
2011. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!