Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok már ilyen helyzetbe, hogy döntöttetek?

Figyelt kérdés

Van több mint 1 éve barátom,kötődök hozzá meg szeretem is de talán már nem annyira mint régen.

De van egy másik fiu aki nagyon bejön, jól elvagyunk, rendes, minden nap találkozunk a suliba, buliztunk is már együtt...és szerintem én is bejövök neki.

Szar helyzet és nem tudom mit csináljak...:(


2010. szept. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerű... amelyik jobban bejön ezt nem nehéz eldönteni! amelyik jobban tetszik és szimpatikusabb azzal folytatom...
2010. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De 1 éves kapcsolatot csak így szakítsak meg??:S

Egy olyan miatt aki lehet, hogy nem is járna velem??

2010. szept. 23. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet volt. Nagy volt a kísértés, éppen nem voltunk jól a párommal. És éppen jól éreztem magam a másik sráccal. De maradtam az eredeti kapcsolatban. A másikkal semmi sem történt. Nem akartam. Inkább hazamentem, és megbeszéltem a dolgokat A Társammal. Nekem annyiból könnyebb volt, hogy az a másik 140 km-re van tőlem.
2010. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jah aztán egy év múlva megint jön egy szimpin srác akivel "ól elvagyunk, rendes, minden nap találkozunk a suliba, buliztunk is már együtt...és szerintem én is bejövök neki."


és még egy és még egy aztán évek múlva itt panaszkodol hogy vajon miért nincs egy komoly kapcsolatod se. sad face

2010. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: ebben van valami igazság...

Csak az a baj, hogy azt gondolom, hogy ugysem ő lesz a férjem..mert azért elég fiatal vagyok...

2010. szept. 23. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Az is igaz te tudod mit akarsz komoly kapcsolatot vagy szórakozni és tapasztalatot szerezni , változatóságot stb

Az is jó ha minél több embert ismersz meg közelről mert kialakul benned egy bizonyos emberismeret , előző voltam.

19/F s te ?

2010. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nehéz dönteni nagyon.

17/L

2010. szept. 23. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:

előtted az élet nehogy mar egy álomhuszár miatt lemondj a tapasztalatokról,bar az biztos hogy o most megvan és lehet hogy meg vissza sírod ezt tisztáznod kell magadban de előtted az élet és én azt vallom hogy majd 25 évesen ráérek komoly kapcsolatba belemenni.

De addig minél több embert szeretek kiismerni mert mindenkiben van valami jó amihez ragaszkodni lehet.

2010. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ezt még télleg tisztáznom kell magamban..

Köszi a válaszokat!:)

2010. szept. 23. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyzetben, fiú hosszú ú, suliban. Nem tudod mit csinálj? Figyelj oda irodalom és nyelvtan órán, olvass több könyvet.
2010. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!