Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai még elmennem hozzájuk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még elmennem hozzájuk? 2 hete járunk, de már előtte rengeteget találkoztunk. Hét közben 10km-re lakik hétvégén pedig kb 100km-re lakik tőlünk.

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén nálunk volt, én meg ott náluk mai csak 10 km, elhívott a hétvégére a 100kmre lévő otthonukba és anyum nem enged....mennyire jogos? (15/lány)
2009. febr. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen.
2009. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
fiatal vagy még, én is féltenélek...egyrészt az utazástól, másrészt attól hogy ilyen korán belemerültök a dolgokba...könyörgöm 15 éves vagy (még gyerek) KÉT HETE jártok, ami még egy felnőtt nőnek is kevés ehez...kapd össze magad lányzó, nem maradsz le semmiről akkorsem ha egy hónap múlva történik ez....nem azt mondom hogy ne csinálj semmit, de mindent a maga idejében, és gondolkozz ésszel, ne csinálj saját magadból csitrit...
2009. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt kérdezte, hogy lefeküdhet-e vele..

Teljesen normális dolog, hogy anyud félt. Bár ha nem akartok szexelni meg ilyenek, akkor miért ne? Bár így ez a 2 hét nagyon nagyon kevés.

2009. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na a lepontozás mesterek...NEM ARRÓL VOLT SZÓ HOGY LEFEKHET-E de senkinek nem egészséges együtt aludni sem 2 hét után pláne nem 15 évesen...istenem...
2009. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 16 éves vagyok 8 hónapja van barátom..bár nem indult zökkenő mentesen a kapcsolatunk,de hozzám 3,5 hónap után jött le először...pár hét után,miután anyum is megismerte,megengedte,hogy maradjon éjszakára is.. :)

nektek kell eldönteni,mikor menjen le hozzátok.természetes ,hogy anyud félt,és ne hagyd,hogy a bizalma megingjon benned..de talán várnotok kellene egy picit.

2009. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!