Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éltétek meg a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg a szakítást?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan egy év és két hónapja fogunk járni. Annyit de annyit veszekedtünk már. Volt már olyan is hogy mérgében beleütött az ajtóba és el kellett menni az orvoshoz mert annyira bedagadt neki:S Szóval voltak ilyen nagyon nagy összeveszések. Szemrehányások, indulatból szakítások. Régebben ha összevesztünk mindig olyan jó volt kibékülni vele:) De kb az utóbbi egy-két hónapban már nem érdekel ha összeveszünk vagy elkezd izélni, már nem érzem azt hogy "jajj csak béküljünk már ki" dolgot. A szex sem olyan már (nem ebben mérem, vagy ilyenek, de lássuk be hogy az is kell), régebben olyna kis tüzes volt, mára már csak olyan kis unott vagy nem is tudom hogy mondjam. Én úgy érzem hogy ez a sok veszekedés bennem megölt mindent, vagyis a szerelmet. Persze, tudom mindenhez két ember kell, meg abban is tisztában vagyok hogy én is hibás vagyok a veszekedésekben, ez tény. De már belefáradtam ebbe a kapcsolatba, abba hogy idegeskedjek rajta, abba hogy sírjak, abba hogy ne legyen időm tanulni (nem..nem fontosabb a tanulás csak azért mégis függ tőle a jövőm). Azt meg unom hogy kb már egy éve nem voltam discoba. Nem vagyok egy disco ribanc vagy ilyesmi, de olykor olykor jó elmenni egy nagyot táncolni a barátnőkkel.És mivel a barátom nagyon nem szereti az ilyen zenéket ezért én sem mentem mert később visszakaptam volna (pl: "nekem te fontosabb vagy, mintsem hogy elmenjek a haverokkal kocsmázni", vagy hasonlók). Én úgy érzem vége, már nincs az a nagy szerelem, és ha "újra kezdenénk" annak sem lenne semmi értelme, mert újból jönnének ezek a dolgok és hát...már nem is akarom annyira. Tegnap beszéltünk msnen (mivel én beteg vagyok és nem mehetek suliba) erről a dologról és arra jutottunk hogy pénteken megbeszéljük a dolgokat. Ma meg holnap nem beszélünk msnen , hogy legyen időm átgondolni a dolgokat. A baj az, hogy nem tudom hogy tudok e vele szakítani. Mármint ha látom meg minden, és elmondom neki ezeket akkor tudom hogy látni fogom rajta hogy mennyire szomorú és hogy mennyire sajnálja az egészet, és félek hogy leszek olyan buta hogy megint adok neki egy esélyt...ezt a megszokást nehéz elengedni. Tudom hogy utána sokat gondolnék rá, de azt is tudom hogy az idő minden sebet begyógyít (vagy ha nem is teljesen legalább enyhíti). Nekem ő az első komoly barátom, vele vesztettem el meg ilyenek, meg az a sok emlék. Fáj hogy vége már annak ami kettőnk között volt, de a szívemnek nem parancsolhatok. 18 éves lány vagyok, előttem az egész élet, nem akarok ilyen fiatalon sírni, és bánatos lenni. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló cipőben jár/járt, hogy élte meg a szakítást? Kérlek adjatok tanácsot és valami bíztatót. Előre is köszönöm nektek.
2011. márc. 1. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én 1 hónapja szakítottam a barátnőmmel, mert nem engedett semmit, viszont én neki mindent. kinyaltam a seggét, amit kért megkapott, kaja ágyba, vittem ide oda, angliába stb!!

Nekem volt egy ismerősöm srác, ő is ilyen indulatos volt, csak egyszer nem az ajtót vagy tárgyat csapott meg, hanem a barátnőjét.:(

Nah az én történetemhez visszatérve, mindent megtettem érte, de neki semmi nem volt elég, azt is megmondta, mikor viccelhetek, mikor nevethetek, volt, hogy ok nélkül , nem szóltam hozzá, leüvöltötte a fejem, hogy ne beszéljek így vele. csak néztem.. az utolsó 2 hónapban csak veszekedtünk!! naponta , szakítottunk stb, mi szinte együtt éltünk, hol náluk hol nálunk. én naív szakítás előtt 1 hónappal elvittem angliába a saját fizumból. mára már megbántam. iszonyat kihasznált, és kénytelen voltam kimondani hogy szakítsunk, pedig nagyon szerettem, azért tettem, mert nem bírtam ezt, hogy nap mint nap szakítás, veszekedés, nálunk sem működött már a sex, hetente 1szer, azt is úgy kellett kikönyörögnöm. 1 hét volt rossz, akkor átgondoltam egészet, és rájöttem, hogy jobb most, mint hagyni és 1év múlva.. így mégsem vesztek az életemből. most, 4 hét után nem gondolok rá. barátokkal vagyok, rengeteget beszélek velük, szerencsére leköt meló, mellette kicsit egyetem is, plussz család itthon. 20F

2011. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szóval én azt mondom, jobb most mint később, és ígérgetés ide oda, ami egyszer megtörtént az újra előjön!, ha most engedsz neki, lehet addig kellesz amíg nem talál mást. remélem segítettem, és sok sikert!!!
2011. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd két év után tegnap szakítottunk barátnőmmel közös megegyezés alapján. Meglepően könnyen ment. Mi nagyon különbözőek voltunk és emiatt féltünk a közös jövőtől. Elég sokat vitáztunk mi is apróságokon mert más volt a vérmérsékletünk és a hozzáállásunk. Normális hangnemben, hangos szó nélkül váltunk el. Biztos hiányozni fog, de ez ezzel jár. A saját példámon okulva valószínű, hogy legközelebb jobban megvizsgálom a barátnőjelölteket és nem megyek bele olyasmibe amiben gyökeresen kellene megváltoznom.
2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!