Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "éltétek" túl a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "éltétek" túl a szakítást és a vele járó csalódást?

Figyelt kérdés

Kérem a tippeket, kinek mi segített abban, hogy átvészelje a szakítás utáni időszakot.

Köszi mindenkinek, aki ír, most sokat segít vele.


2010. márc. 20. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy üveg vodka ilyenkor jól jön. sokak tapasztalata
2010. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma a barátnőim rávettek egy kis "szórakozásra", de nem ihatok a végtelenségig. :) További tippek? Ki hogyan élte meg?
2010. márc. 20. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem úgy sikerült, hogy ott volt a legjobb barátnőm és a legjobb haverom (ő igaz csak telon keresztül). Elmondtam nekik mit érzek és ők zokszó nélkül végighallgattak. Meg persze magamnak is köszönhetem, hogy sikerült. Nem hagytam el magam és eljártam szórakozni illetve ismerkedtem társkereső oldalon. Nem úgy, hogy akartam is kapcsolatot. Direkt egy olyat kerestem ahol be lehetett állítani a dolgokat. Nekem ez segített. De nem kell az én példámat követni. Ez csak egy történek a sok közül. 29/N.

2010. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lehet most ugy érzed egyedül szeretnél lenni, és csak sirni meg rá gondolni.. én is azt hittem, de az inkább rosszabb. legyél a barátaiddal és olyanokkal akikkel szivesen vagy, és próbálj ne rá gondolni, igaz az nehéz mert mindig a régi idők fognak a fejedbe járni:D vagy csinálj olyat ami leköt:D



de a pia sztem rohattul nem megoldás..:D

akkor inkább tépjbe.:D

2010. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon se a pia, se a betépés nem segít. Azok nem igazi megoldások. Az egészségedet nem kell ezért tönkere tenni. Jobb ha elmész a barátaiddal szórakozni és sokat beszélgetsz velük.
2010. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden szakítás után elkezdek fogyózni és veszek valami apróságot,hogy jobb kedvem legyen.Pl. egy parfümöt vagy egy új felsőt.Nem kell drágának lennie,nem a csőd a lényeg,hanem,hogy elmenj csavarogni,nézelődni és ajándékozd meg magad valamivel.

Aztán nem árt a volt pasitól kapott cuccokat összerakni egy dobzva és eltenni a szekrénybe,hogy ne úgy kelljen hazamenned,hogy a tőle kapott kütyük sorban néznek rád a polcról.A lakást is átrendeztem.Nem új bútor vagy ilyenek,hanem csak átcseréltem,hogy ahol a tv állt,ott most az ágyam stb.Más a szoba képe.Na jó vettem teljesen új ágyneműt is,hogy ne is emlékeztessen,arra,hogy a páromnak melyik volt a kedvence.Lecseréltem a telefon sms és csengő hangját is,mert gyakran írt smst és ammikor meghallom azt a hangot összeugrik a gyomrom és állandóan rá gondolok,ezért egy új hang már nem emlékeztet rá.Apróságok,de segítenek.

Elkezdtem táncolni (tanfolyam),egy barátnőmmel járunk heti 2-szer azóta is,új hobbit kerestem és hogy ne üljek otthon.

Nehéz,de túl lehet élni,csak akarni kell!Fejben dől el minden és ez nagyon igaz!

2010. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már többeknek segítettem ilyen téren. Volt akinek sikerült egy nagy meglepetéssel elterelnem a gondolatait, és volt kinek annyi is elég volt, hogy végighallgattam. Ha gondolod írj, és megpróbálok segíteni. Legalább biztos lehetsz abban, hogy kívülállóként objektív lesz a véleményem.
2010. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy megosztotta velem a tapasztalatait. Már meg is fogadtam jó néhányat és elkezdtem az "új" életemet. :) Tényleg igaz az, hogy fejben dől el minden, annyira koncentrálok arra, hogy ne gondoljak rá, hogy legtöbbször sikerül is. :) Köszönöm!
2010. márc. 21. 11:48
 9/9 anonim válasza:
emlékszem amikor szakítottam a barátommal gólyatábor előtt két nappal és a karaoke buliban a Republictól a Ha itt lennél velem című számra énekelni hívtak ki és a torkom elszorult és amikor volt benne hogy ...kedvesem akkor ránéztem és csupa könny volt a szemem...alig bírtam énekelni és amikor vége lett alig bírtam a sírást visszafolytani...kimentem és jött utánam de én elbújtam a csúszda alá cigizni...utána egész tábot alatt (igaz csak két nap volt) kerültem őt de annyira rossz volt:S még most is hónapokkal utána belesajdul a szívem:(
2011. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!