Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember életének ez lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember életének ez lenne a legszégyenletesebb és legalljább valósága?

Figyelt kérdés

Tudjátok én úgy érzem hogy átok ül rajtam. Vannak emberek akiknek sehogy nem sikerül összejönni senkivel.Akárhogy türelmesednek, optimizmusosodnak, cselekszenek a lényeg mindig ugyanaz.NEM KELLESZ. Sokszor különösebb kommentár nélkül.Nem a külső számít?

Egy átlagos külsővel úgy néz ki mehetek a malterkeverőgépbe..hiába szépítem.

Senkit nem hatnak meg a szép szavak sem, és a szeretni vágyásom sem. Rá kellet jönnöm és el kellett fogadnom hogy kár a gőzért, jöhet hát a tavasz, és a kikelet.

Nagyon öregnek érzem magam 25 évesen.

Korporsóra gyűjtsek? Igen ez is lehet egy motiváció de ez nem motivál.


"Az élet olyan, mint egy doboz csokoládé.

Olcsó, haszontalan ajándék, amit senki sem kér. Nem visszaváltható, csak csendben fogysztható. Megesszük, mert ha már megkaptuk, legalább ne vesszen kárba; habzsoljuk, pedig igazából nem is ízlik...

Igaz, néha találunk köztük krémeset, vagy tejszínest - de azoknak az íze túl hamar elvész a szánkban... És a doboz alján ott maradnak a fogtörő mogyoróval töltött étcsokik - amiket, ha elfogyasztunk, nem marad másunk, mint egy üres doboz, tele aranysárga gyűrött papírgalacsinnal.,,


2011. márc. 1. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez van. Az összes 20-40-es férfi a huszonéves lányokra hajt, nekünk huszonéves fiúknak nem marad.
2011. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van..bár szerintem ne zuhanj magadba...sokak lehet azért nem viszonozták az érzéseidet mert más kellett épp nekik vagy nem jöttél be nekik. ne általánosíts. mindenkinek jön valaki. és neked is fog, bár ez sablonosnak hangozhat, tényleg így van. sosem tudhatod. hát sajnos én is így vagyok ezzel. bár nekem konkrét kiszemeltem van, aki sajnos a legjobb barátom. lassan teljesen bedepizek miatta
2011. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Különös ez inkább valami karmikus szemét lehet amit magammal cipelek másoknak minden olyan egyszerűen működik,

Én el sem jutok egy gólig.

2011. márc. 1. 21:04
 4/19 anonim ***** válasza:
én sem...röhejesnek látom magam.
2011. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni!Én is éreztem ezt!Vadászni kell és előbb utóbb összejön valami! Hidd el tudom mit beszélek! 24
2011. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A mézesmadzag bár néha felvillan de amint a számban érezném az ízét az semmivé válik.


"Sziszüphosz thesszáliai király, aki agyafúrtságáról volt híres. Egy alkalommal fogságba ejtette, és hordóba zárta Thanatoszt. Ezért az emberek, halhatatlanságuk hitében elhanyagolták az istenek kultuszát. Ekkor Zeusz parancsára Arész kiszabadította Thanatoszt, Sziszüphoszt pedig azzal büntette, hogy Tartaroszban egy súlyos követ kellett egy hegyre felfelé görgetnie, ám mielőtt a csúcsra ért volna, a kő mindig visszagurult.

Sisyphos.GIF


Innen ered a "sziszifuszi munka" kifejezés, az emberi teljesítőképességet már-már meghaladó és hiábavaló munka elnevezése.,,

2011. márc. 1. 21:09
 7/19 A kérdező kommentje:

A remény hal meg utoljára talán engem is túlél mert az éltet engem is.

Próbálkozok és egyre többször többféleképpen hátha..

2011. márc. 1. 21:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez így van!Nekem is húzták el az orrom előtt.Elmentem egy diszkóba és aznap 3 csajjal is megismerkedtem! :D:D

Szerencsésnek kell lenni és próbálkozni!Ez a legfontosabb.

2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A tény az hogy nekem egy kellene de az igazán testileg lelkileg.

Nem vágyom háremre, vagy bombázó topmodellekre mert ez csak illúzió, számomra kevés..

2011. márc. 1. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg a három bár csak rajtam múlt.Kiválasztottam egyet aztán elvagyunk egymással azóta.
2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!