Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úristen, mit csináljak? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úristen, mit csináljak? Még ilyen hülye helyzetet

Figyelt kérdés
legjobb barátomba szerettem sajnos bele. nem tudom hogy amit csinál azért csinálja e mert esetleg szeretne többet, vagy azért mert már olyan jó barátok vagyunk. pénteken szeretném neki megmondani hogy mit gondolok...szerintetek mit kéne mondjak? nem akarom hogy eltávolodjon tőlem, de sajnos muszáj megmondjam hogy mit érzek. segítsetek kérlek 15 évesek vunk (én a lány)
2011. márc. 1. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom, hogy az ilyesmi nem végződik (Sőt nem is kezdődik) jól.


De mindig vannak kivételek.


A fiúk hajlamosak lehetnek kihasználni az ilyen helyzetet. (Ami persze nem törvényszerű)


Szerintem érdemes kicsit még várni a "nagy színvallással".

Aztán ha figyeled őt, amikor együtt vagytok akkor talán láthatod rajta, hogy milyen irányba nyitott.


Jól jöhet, ha szerelmi témákról kezdtek dumálni. (kinek volt már párja, ilyesmi.)

2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áhh...olyan szarul vagyok...legszívesebben elbőgném magam.
2011. márc. 1. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudom mit érzel...én egy csajt akarok úgymond visszaszerezni (egyszer már működött a dolog, de aztán valami ,,elromlott") de úgy tűnik, ,,csak figyelhetem", ahogy az események történnek...bennem is gyülemlenek már az érzelmek:S

Drukkolok nektek!:)

2011. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barátságból születnek a legjobb párkapcsolatok mivel egy jó párkapcsolathoz mindenképp kell az hogy egymás barátai is legyetek és ha ez alapból adott akkor az csak jó :)

szerintem.

2011. márc. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy színvallás helyett inkább fokozatosan vezesd rá, hogy többet is szeretnél a barátságnál. Adj neki puszit, fogd meg a kezét, nézz mélyen a szemébe, dicsérd meg valamijét, simogasd meg, stb. Persze ne egyszerre mindezt :)

Szép lassan, a normális közös időtöltés mellett csempéssz be egy-két ilyen apró utalást. Ha nem teljesen töketlen a srác, akkor rá fog jönni, hogy mit akarsz.

Viszont amíg nem mondod ki egyértelműen, addig ha csúnyára fordulnának a dolgok, még mindig mondhatod, hogy pedig te nem is akartál semmit, csak véletlenül jött ki így.

2011. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!