Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról hogyha egy 25 éves srác csak két év múlva jut el az érettségiig, mert abba kellett hagyja a sulit anno (okkal), lenézitek akár szülői inspirácíóra?

Figyelt kérdés

Akinek nincs diplomája az már rendes ember nem is lehet?

A korombeliek szinte mind egyetemre és főiskolára járnak,sőt inkább már el is végezték vagy a vége fele járnak,idővel ez nálam sem kizárt,nem véletlenül járok felnőtt oktatásra..Viszont ez eléggé leértékel engem,és szerintem sokan le is néztek emiatt,hogy "kisiklott" az életem mert nincs diplomám..És igen például albérletben lakom..

Ez egy szubjektívebb kérdés félre ne értsetek:

Miből gondoljátok,hogy a főiskola feltétlenül megoldja a fiatalok nyomorát,lakásproblémáját stb..mert azt ugye tudjuk,hogy értelmiségivel is dunát lehet már rekeszteni a

"hatalmas" "munkaerő piacon "..Én jelenleg irodaházban dolgozok,de csak a szerencsének köszönhetően..

Persze nincs senkim jelenleg.

24F


2011. márc. 2. 00:22
1 2 3 4
 1/40 Moszuke ***** válasza:
100%

haver... én nagy ívben szarok az emberek iskolázottságára.. és a szememben pl: te inkább ember vagy mint 1-1 diplomás műfasz. (nem fejtem ki)

az iskola nem tanít semmire. (most nem papolok az oktatásról)

sosem e szerint válogatom meg az embereket magam körül.:)


viszont arra jó a magas iskolai végzettség, hogy ha a tulajdonosa felvág vele, villog stb. akkor tudom, hogy na ja.. ő az akit nem akarok magam közelében tudni:)


*egy átlag, két szakmás-munkanélküli, érettségis, szürke srác*

23/f

2011. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy művelt vagy-e, ill. milyen érdeklődésű.

Nemsokára én is gáz leszek, mert 21 éves létemre még nem adtam be a papírt egyetemi felvételire, és még jövőre sem fogom, mert nincs pénz (egyébként államira mennék, szóval nem az a része a gond).

Ill. már most is gáz, mert elég nagy reménység voltam :S Körülöttem mindenki csalódot benne, hogy mit keresek még "otthon". Mit keresnék, dolgozok...

Kb. együtt fogunk felvételizni, de jó lesz :D


Tehát ha eléred azt, amit most leírtál, akkor nincs gond. Ha közben feladod, akkor viszont gond van :D Nekem a komoly érdeklődésű férfiak tetszenek (értsd, tudományos), az (mivel még fiatal vagyok) lényegtelen, hogy az odavezető út mely fokán áll, ha véghez viszi ténylegesen. Csak ne az éretsségivel szerezze meg a műveltségét, mert azt egy 24 évesnek már meg kellett bőven alapoznia, mindegy, milyen iskolái vannak.

Szóval nem, nem számít ;) Ha egyébként értelmes, értékes ember vagy.

2011. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Nekem nincs diplomám... és több, mint egy éve munkanélküli vagyok.

A legjobb barátnőmnek meg van diplomája... még nálam is régebben munkanélküli.

Ilyen alapon cseszhetjük mindketten. :D

2011. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:

+1 Az előzőnek.

Nem ez dönt arról, hogy milyen ember vagy, 8 általánossal is találkoztam már meglepően furcsa-érdekes emberrel -,de ezek gyakran *alternatív* vagy *művészieskedő* emberek voltak-, persze ott a sok valóban ártó szándékú, primitív ember is, de ez nem függ az iskolázottságtól, szerintem.


Ez ugyanúgy vonatkozik a diplomásokra, köztük is vannak igen tehetséges-értelmes emberek, ahogyan primitív gyíkarcok is. Általában ezek szoktak felvágni a diplomájukkal, pont ők, akik egy kicsit szigorúbb oktatási rendszerben talán sosem szereznének diplomát mert kiszornák őket a p*csába.

2011. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
Előző vagyok +1 az elsőnek ment
2011. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos módon a diploma nem ad eszet, sem jellemet. Az érettségi úgyszintén.


Aki mégis a papírok alapján akar megítélni egy embert, annyit is ér.

2011. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Kimaradt: Bocs, hogy srácként írok.


20F

2011. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

hú én paráztam hogy 20 évesen remélhetöleg kezdek egyetemen, és hogy mindenki 18 lessz.

Köszi haver, most már jobban érzem magam!


Bocs ha nem segített ez neked, nem akarok bunkó lenni...

2011. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Műveltnek tartom magam van szókincsem sokat olvasok, sokféle témába kivéve a politika,és a történelem hamisításokkal megírt álltörténelem.

Főleg a "spirituális" irodalom érdekel mostanában..

Ami a mai oktatási rendszert illeti meg van azért a véleményem róla.

Manipuláció..ilyen a tévé is de nem akarok ennyire messzire menni..inkább abbahagyom a filozofálgatást most..

2011. márc. 2. 00:54
 10/40 anonim ***** válasza:
Az első 00:31-es vagyok - akkor nincs gond. Az igaz, hogy az intelligenciát nem a diplomával osztogatják, olyan nőkkel pedig nem kell kezdeni, akik az egzisztencia miatt nézik a diplomát (mondjuk, az sem garancia a sok lóvéra, ami engem érdekel, abból majd egy Nobel-díj után talán meggazdagodok :D).
2011. márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!