Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik barátom nehéz helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom nehéz helyzetbe került, kiváncsi vagyok a véleményetekre, mit tegyen?

Figyelt kérdés
A srác élete szerelmével van együtt, viszont keveset tudnak találkozni, mivel a lány iskolába jár, ezáltal a szexuális életük is heti egy, maximum két (néha még ennyi se) együttlétre korlátozódik, ami a srácnak édes kevés. Soha senkiért nem hagyná el a lányt, viszont mivel elég népszerű a lányok körében, megfordult a fejében, hogy kizárólag szexuális kapcsolatba keveredjen valaki mással, csak azért hogy a barátnőjét ne nyaggassa állandóan ezzel és ne menjen emiatt tönkre a kapcsolatuk. Állítása szerint ha a barátnőjétől mindent megkapna, ez sose jutott volna az eszébe. Én egy lány vagyok egyébként, és mindig próbálom erről lebeszélni, meg mondom neki hogy ha ez kideülne szónélkül dobnám ki a barátnője helyében, viszont olykor mikor belegondolok, rájövök hogy tényleg nem lehet neki valami egyszerű, hiszen a barátnője életében sokminden után áll, nem kap meg tőle sokmindent. Szerintetek mi a helyes teendő? Légyszi azt ne mondjátok, hogy hagyja el a lányt, mert tényleg élete szerelme, és volt hogy hónapokig harcolt érte, meghát ugye bármire képes lenne érte de ez már neki is sok.
2009. febr. 17. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Életed szerelmét nem csalod meg, bármennyire is dugh@tnékod van. Aki meg mégis megteszi, az ne mesélje be nekem, hogy szerelmes a párjába...

Eddig csak távkapcsijaim voltak és elég éhes természetű vagyok, csak heti 1-2 napra taliztunk, mégsem jutott sosem eszembe a megcsalás! A maszturbáció is jó az éhség csillapítására, még ha nem is annyira jó érzés, mint az igazi szex.

Igaz én lány vagyok és a lányok kordában tudják tartani magukat minden probléma nélkül (szerintem a többség), a pasiknak meg rögtön a megcsalás az 1. gondolata, nem a probléma megoldása vmilyen módon. Persze gondolom akadnak kivételek...

Köszi a lepontozást!

2009. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a heti 2-vel semmi gond nincs... Talán más megoldást kéne találnia. A lány is tudja, hogy ez a srácnak nem elég? És ha rajta múlna, akkor lenne több is? Tényleg csak a suli miatt nem lehetnek többször együtt egy héten?

Amúgy még szerencsésebb helyzetben vannak, mint sok más pár, akik hetente, kéthetente találkoznak egymással. (Én is távkapcsolatban élek, egy hónapban egyszer, max. kétszer látom a páromat, és még egy ideig biztos nem fog sor kerülni arra, hogy lefeküdjünk egymással. Mondjuk az én páromnak nincsenek olyan nagy igényei, szerencsére.)

De szerintem sem érdemes szakítaniuk. Viszont a lány hogy áll a kérdéshez?

2009. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira élete szerelme lenne, akkor meg se fordulna a fejében hogy megcsalja a lányt!!! Ha igazán szerelmes akkor ne a farkára gondoljon már könyörgöm (bocsi a fogalmazásért, de másképp nem megy)!

A heti 1-2 együttlét szerintem bőven elég, örüljön hogy ennyit kap, valakinek ennyi se jut. Ha szereti, akkor ne rontsa el ilyenekkel a kapcsolatát, mert ha erre fény derül én is ezer százalék hogy azonnal dobnám a srácot! Javasold neki, hogy gondolkodjon el azon, hogy megéri e egy két d*gásért kockáztatni a szerelmét..... vagy inkább beletörődik.

2009. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen igazatok van, ezt én is elmondtam neki....hosszú történet az övék, a lány környezete nem is tudja hogy együttvannak, hiszen most voltak két évesek, de volt nyáron egy pár hónap szünet, és nem merte otthon megmondnai hogy visszafogadta...nem azért mert a sráccal lenne valami baj, csak azthiszem a lány szülei elég konzervatívak....a lány tisztában van ezzel hogy ez nem elég, viszont mikor összejöttek újra, ő megmondta hogy ennél több ideje nem lesz rá, tehát a srác ezt vállalta...egyébként a srác étvágya télleg rendkívüli, neki napi 3-4 lenne az ideális...szerintem az a baja, hogy még azzal a kevéssel sem tud számolni, van hogy még azis elmarad...a lánynak már nem körülötte forog az élete, és már rég nem olyan a kapcsolatuk mint régen....ezzel a gondolattal nem tud megbarátkozni....
2009. febr. 17. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Sz@r ügy....de ha akarja az a lányt akkor semmiképpen sem csalja meg!Verje többet ha nem bir magával amig megoldható h többször is együtt legyemek!De ha a csaj olyan tipus akkor egész héten együtt lehetnek akor sem lesz több 1-2 alkalomnál!Tehát jól gondolja meg h mit akar!?kiélni magát vagy ezt a lányt?



NpNg

2009. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
régen nem volt ilyen problémájuk, ez a legnagyobb baj az egészben...
2009. febr. 18. 03:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én fordított helyzetben vagyok.Lány vagyok,talán picit többet szeretnék együtt lenni a barátommal.De neki elég ha mondjuk minden héten hétvégén vagyunk együtt.Hétközben közös ebéd,egyáb programok.Ezt szerintem el kell fogadni,és akkor már nem kapcsolatról beszélünk,ha kifelé tekintgetünk.Én megértő vagyok,mert nem csak a sex fontos.Sexelni bárkivel lehet,de szerelmet nehéz találni.De épp arra gondoltam,hogy a barátom is megértené,ha fordítva lenne?Amit írsz az egy megerősítés nekem.Bár nem minden pasi egyforma.Lehet,hogy az én pasim másképp viselkedne.Szerintem rohadt önző húzás lenne ha megcsalná a barátnőjét.Szakítson,vagy fogadja el.
2009. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!