Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlya kérdése:

Miért van az, hogy az exem szakított velem, majdnem 3 év járás után, de 2 hónapra rá lett barátnője és mégis mindig engem csókolgat, meg olyanokat mond, hogy mennyire hiányzik neki? De a csajnak is ezeket mondja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én még mindig nagyon szeretem Őt, ez a baj. Tudtok segíteni?? Csak értelmes válaszokat várok. Előre is köszi.
2011. márc. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
this IS life
2011. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor elég rossz az élet már bocsika.

Értelmes és komoly tanácsra lenne szükségem. KÉRLEK SEGITSETEK!!!!!!!!

2011. márc. 3. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ideig sz@rhatnál a fejére és akkor rájönne h mit akar...én a helyedbe biztos h nem foglalkoznék vele


20L

2011. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miert hagyod hogy csokolgasson? Foleg ugy hogy mas lanyt is csokolgat? Nem latod hogy egy fereg? Persze, nem veszed eszre mert meg mindig szereted.

Tipikus pasi viselkedes. Egy seggel ket lovat ul meg es csakis azert teheti ezt meg, mert mindket lo hagyja magat.

En a helyedben "ledobnam" a hatamrol.

Ha meg mindig hianyzol neki es folytatni akarja veled, akkor a masik csajtol kell szabadulnia.

Vedd eszre hogy kihasznal! Az ilyen csavo nem is erdemes arra, hogy az idodet vesztegesd vele.

2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy suliba járunk, egy osztályba, padtársak is vagyunk és koleszban is együtt vagyunk. :(

El sem tudnmám kerülnio.

2011. márc. 3. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

azért irtam a this is lifot, teljesen komolyan, mert így van nem tudsz mit csinálni akármint teszel úgy is szar lesz egy ideig, de majd ha neked megtetszik egy másik pasi vagy vége a sulinak és elmégy egyetemre akkor teljesen más lesz a helyzet....


am ilyen alap tanácsot még tudnék h ülj át a terem másik felébe

2011. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!