Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nézegettem a horszkopot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nézegettem a horszkopot és olyanokat irtak, hogy ikrek és a szűz elég rossz párosítás, eddig nem nagyon érekelt a horoszkop stb nm hittem benne?

Figyelt kérdés
De mostanában amikor meg akarnám mondani a fiunak hogy tetszik, nagyon elvette a kedvemet a dolog. Szerintetek számit a horoszkop, mert nagyon elvagyok keseredve, hogy tényleg nm illünk össze? 14/l
2011. szept. 20. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget elhinni.
2011. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krvua ***** válasza:

statisztikailag lehetetlen....

most képzeld el hogy 6.5 milliárd ember él a földön és minden 12. embernek ugyan az a sorsa...aki kitalálta a horoszkópot bekaphatja a f@szomat!

2011. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
2011. szept. 20. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok az első pasim szűz volt (horoszkópilag). Egy rohadt szemét állat volt aki ráadásul nem kímélt a pofonoktól sem.....
2011. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit láttál, az nem horoszkóp, hanem újságírók által írt ostobaság. Horoszkópot asztrológusok készítenek és elemeznek, viszont 100 közül 95 garantáltan csaló.

Sajnos, az ilyenek miatt van az, hogy a hozzád hasonló kislányok összeolvasnak mindenféle butaságot, és elkezdenek hinni mindenfélét, meg hagyják magukat megvezetni az ilyen képtelenségek által.

A sorsodat egyvalami irányítja: TE MAGAD. Ha ezt felismered, boldog életed lesz. Ha nem, birka maradsz.

2011. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ikrek lány vagyok, szűz pasim még nem volt, de van 2 szűz lány "barátom", akik gyökeres ellentétei egymásnak - az egyik egy önző, infantilis, házsártos, erőszakos alak, aki csak a saját hangját hallatja és összevissza félrek-r, akár van párja, akár nincs, mindig sajnáltatja magát, hogy milyen szar neki, de tenni ellene semmit... és mindig másra mutogat ujjal, hogy amiatt érzi rosszul magát... a másik (B) halk szavú,de kiáll magáért, egyszer nem vitatkoztam még vele, nyugodt és kiegyensúlyozott... szóval a horoszkóppal is gyík van, fenntartással olvassa mindenki, aki tudni akarja a "frankót", nekem egy párkapcsolatomba került ez... :S:S:S Ergo azért, mert ott azt írják, hogy tipli, nem kell feltétlen hinni ennek, miért, én ikrek vagyok, a nagy megcsalós jegy, sosem tudtam volna megcsalni a páromat,stb..., de itt sok függ pl az aszcendenstől is meg a neveltetéstől:))) hogy milyenek a szülők:) ezért mondják, hogy nézd meg az anyját, vedd el a lányát:)
2011. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző: az általad leírtaknak az égvilágon semmi köze a születési csillagjegyekhez. Ez nevelés és környezeti hatások kérdése, amik ezek szerint hiányosak és nem megfelelőek.


Aki csak minimálisan ért az asztrológiához, az tudja, hogy pusztán csak csillagjegy alapján NEM LEHET senkit sem megítélni és kiértékelni. A csillagjegyek csak alapvető, általános személyiségvonásokat takarnak, de ezen kívül még egy rakás más tényező van, amiket figyelembe kell venni az elemzéshez, és amiket egy valóban hozzáértő asztrológus figyelembe is vesz. Az aszcendens ezen tényezők egyike.


És természetesen az is igaz, hogy minden asztrológiai jellemző ellenére sem mindig "jön be" az előrejelzés, a karakterjellemzés, vagy elemzés, mivel nem vagyunk egyformák, mindenki jön valahonnan, valamilyen családi-környezeti közegből, ami lényegesen meghatározóbb, mint az, hogy mikor született.


Könyörgöm, ne higgyetek az ostoba tévés, meg bulvármagazinos "jósoknak", "asztrológusoknak", meg "látóknak"! Az asztrológia NEM ez!

2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!