Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy azon túlmenően, hogy egy srác bejön-e az is rengeteget számít, hogy kimutatja e az érzéseit vagy sem?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy ha a lehető legkevésbé mutatja ki az érzelmeit, mármint hogy flegmán viselkedik velük, mintha az adott lányhoz nem is vonzódna, vagy csak minimális szinten ? Mindezt azért gondolom, mert ha egy lány észreveszi hogy bejön a srácnak, akkor már úgy gondolja, hogy neki már az a pasi nem is jelent kihívást, ami pedig kell egy nőnek. Jól gondolom ?
2011. márc. 3. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de nehéz volt megérteni, bocsi.

Nem kell mindig azt hinni, hogy harcolni kell vagy semmit nem csinálni. Ne hülyeségekkel foglalkozz, hanem a szerelmeddel.

2011. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké azt tenném, ha lenne, csak ahhoz az kell, hogy kihívás legyek egy csajnak, nem ?
2011. márc. 3. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a legtöbb ember szereti, ha a másik egy kicsit kihívás neki. Vagyis elég riasztó tud lenni egy ismerkedés, kapcsolat elején, ha a nő könnyen kapható, vagy a pasi túl akaszkodós. Ehhez nem is igazán flegmának kell lenni és úgy csinálni, mintha a másik nem érdekelne, mert akkor esetleg a másik ezt el is hiszi és pont ezért le is mond rólad.

De azért valahogy éreztetni kell, hogy nem függünk a másiktól sem érzelmileg, sem sehogy. Persze ez azért tényleg inkább az ismerkedésre és a kapcsolat elejére vonatkozik.

Az azért fontos, hogy emellett maradjunk önmagunk.

Ez szerintem mindkét nemre vonatkozik.

2011. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én minden lánnyal tényleg a lehető legudvariasabb vagyok, mindig mindenben mellettük állok, bármi van. Viszint az érzéseimet nagyon nehezen fejezem ki, és nem vagyok az a típus aki minden hétvégén másnak modnja hogy szereti, és ha kell képes vagyok akár hónapokat is várni egy adott személyre.


15/F

2011. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!