Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? Régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? Régebben csak velem foglalkozott, sétáltunk beszélgettünk, csókolgattuk egymást stb. már nem! Unatkozik mellettem és rengeteget netezik smn ezik kitudja kikkel. Vajon szeret még?

Figyelt kérdés
egy éve vagyunk együtt a barátommal,de nem foglalkozik velem különösebben mint annak előtte!a neten játszik ha együtt vagyunk mindig!sex azért van,és verset is ir néha ,hogy mennyire imád,de nem foglalkozik velem ,.esetleg néha filmet nézünk,vagy valami mást játszunk.unatkozik velem és netezik órákat én meg csak ülök és nézem vagy olvasok vagy filmet nézek melette!szeret még?
2011. máj. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy elszürkült a kapcsolatotok. Még nincs vége de lejtöre került. Egy igazi öszinte beszélgetéssel kezd!
2011. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hehe, én pasim ugyanilyen, teljesen ugyanez a helyzet, de megkérdeztem, és azt mondja, hogy nagyon szeret, szóval van esély rá, hogy szeret még a pasid. :P

Különben meg: Végülis áthív magához, együtt vagytok 1 év után is, szóval valószínűleg szeret, csak már nem udvarol, mert azon már túl van a kapcsolat :)

2011. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az én párom csinálna ilyet, biztosra venném hogy már nem szeret. Mi 1,5 év elteltével is ugyan úgy oda vagyunk egymásért mint régen, és minden percet együtt töltünk. Hány évesek vagytok? 23L
2011. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZERET VAZZE, MIT KELL A NŐKNEK BELEMAGYARÁZNI MINDENBE AZT HOGY A PASIJUK NEM SZERETI??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!