Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek odamenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek odamenjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, aki kb három hónappal ezelőtt elmondta, nekem, hogy szerelmes belém.

Erre nem mondtam semmit.

Rá két nap múlva, egyszer szemeztünk órán. Olyan "furán", nézett rám, érdekes érzés volt.

Aztán másnap egyik lány az osztályból, kérdezte, hogy tetszik-e, és, hogy menjek oda hozzá és beszéljek vele.

De nem mentem oda hozzá. Mert egyszerűen féltem, hogy elutasít, nem akartam újra csalódni.

Mostanában egyre jobban bánt a dolog. :(


16F


2011. márc. 4. 21:45
 1/6 Norb66 ***** válasza:

Tehát féltél odamenni egy olyan lányhoz, aki elárulta neked hogy szerelmes beléd, mert féltél hogy visszautasít? Már ezt leírva is kiütközik az ellentmondás (és így nincs is semmi értelme a mondatnak :D )

Ha szerelmes beléd nem fog visszautasítani... :D

2011. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem mertem odamenni hozzá, ennyi.


Most csak az a kérdés, hogy most menjek oda hozzá, vagy nincs már semmi remény.


16F

2011. márc. 4. 21:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy srác aki minden a lánnyal van, nem tudom eldönteni, hogy barátság van köztük vagy több, és ez miatt hezitáltam.
2011. márc. 4. 21:55
 4/6 Norb66 ***** válasza:

2 napja történt, ennyi idő alatt senki semmiből nem ábrándul ki vagy szeret ki. :) Még szép hogy menj oda hozzá! :)

Az a fiú meg egy senki, nincs a lány és közte semmi, azzal a fiúval nem kell foglalkozni "nem komolyak a szándékai".

2011. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kis elírás, három hónappal ezelőtt, és arra rá két nappal, szóval, akkor úgy néz ki, hogy késő. :((
2011. márc. 4. 22:08
 6/6 koltt ***** válasza:

Csak az késő amit már eleve leírtál magadban. Bocs nem vagyok lány, fiú vagyok, de fenn tartom a vélemény jogát. A lányok szeretik a határozott fiúkat, állj a sarkadra, mert még ha vissza is utasít akkor mi van, te már megtetted vele egyszer, és ő sem halt bele.

21/f

2011. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!