Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit éreznétek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreznétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Volt egy lány 1,5 éve írta közösségi oldalon levélben, hogy bejövök neki. Aztán utána beszéltünk msn-en, ilyen átlagos dolgokról. Nem hoztam fel, hogy most ő komolyan gondolta-e.

Kért képet rólam, és ő is küldött magáról.


17F


2011. nov. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egyáltalán mi a kérdés? Másfél ÉVE történt mindez, és neked most esett le? Gratulálok öcsém, komoly tempód van :D 5 év múlva meg elkezdesz gondolkozni, hogy emailt írj vagy chaten szólítsd meg?
2011. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt érezném, hogy mi a f*enének fektettem bele másfél évet egy ilyen t*ketlenbe, valamint, hogy mekkora marha voltam, hogy ráírtam, ha bulizni mentem volna helyette, már másfél éve lehetne egy normális pasim.
2011. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreznék.Csak azért nem verném a seggem a földhöz,mert valaki kiváncsi rám,képet kér és ilyenek.Ezek nagyon kis semmiségek.


Ébresztő ne a neten élvezkedj.

2011. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!