Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi a taszító szokás egy férfiban/fiúban?

Figyelt kérdés
A cigit és az alkoholt kivéve.Olyanokra gondolok mint pl.: kötekedés,beképzeltség,köpköd utcán,sokat késik randiról... melyik taszító? az összeset soroljátok fel légyszíves!:D 15/f
2011. nov. 9. 13:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem minden olyasmi, ami az illemet durván sérti. Ahogy írtad: utcán köpködés, súlyos udvariatlanság, állandó káromkodás stb.

Ide sorolnám még a durvaságot mind fizikailag, mind szóbelileg!

2011. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mindig igazítják a töküket. Nagyon "kellemes" amikor villamoson ülök, a srác áll, és előttem birizgálja a tökét.
2011. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kötözködés discoban más pasikkal, köpködés,fikázás, mások ócsárolása, beképzeltség, ha nincs meg az alap intelligencia, bunkó viselkedés, túlzott nyálasság, nyalizás. Biztos van még,de egyenlőre ezek jutottak eszembe. Ilyen pasikkal biztos nem jönnék össze.:)
2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Tahóság, ápolatlanság (!!!), pontatlanság, soviniszta viccek mesélgetése nőtársaságban, én-vagyok-a-falu-bikája viselkedés, és bár nem taszító szokás, de én menekülök attól, aki csak a Barátok közt és reality show-k szintjén tud a világról, és más nem is érdekli.
2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

cigi, alkohol számomra nem taszitó.(én magam is taszitó lennék magam számára :D) és köpködni is szoktam(persze a barátom jelenlétében úrinő vagyok. tényleg.)

büdös, ápolatlan, kocka, tahó, pávag*ci, nincs izlése8pl öltözködésben), kioktató, túlzottan félt(állandóan f*sik, hogy bajod lesz, már akkor is ha pl csak a szemetet viszed ki XD)....

sorolhatnám még...

2011. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2011. nov. 9. 16:09
 7/26 napietus ***** válasza:
minden olyan viselkedés, ami illetlen (nem csak velem szemben általában. az még rosszabb, ha pl. engem előreengedek az ajtóban, a 70 éves bácsi előtt meg betolakszik. az ilyen nem jólnevelt, csak megjátsza magát), indiszkréció (tehát pl. kibeszéli az exeit, barátai magánügyeit), túlzott féltés, nyálasság, féltékenykedés, ápoltalanság. ezek nagyon taszítanak, mindegyik egyenként is piroslapos.
2011. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Önzőség, bunkózás, tiszteletlenség, linkség, lustaság, beképzeltség, agresszió, udvariatlanság, ronda beszéd, köpködés, részegség, ribancság-hűtlenség, rendetlenség kedvelése, perverz személyiség, 13 éves kor feletti számítógépes játékokkal való foglalkozás, nem tud felmosni, mosogatni, mosni és ilyen alap dolgok, kihasználós, gerinctelen, nem egyenes ember.


Kb. most csak ennyi jut eszembe.

2011. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

20:10

a "videójáték" problémát én is észrevettem nem olyan hű de taszító de nem rajonganak érte a csajok:D mi ezzel a baj?:D

2011. nov. 9. 20:18
 10/26 bonniee:) válasza:
durvaság,káromkodás,tiszteletlenség,határozatlanság,
2011. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!