Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az, ha a barátotoknak sok lány barátja lenne?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon közvetlen típus és sokszor átölel más lányokat meg elég félreérhető dolgokról tudnak beszélni a jelenlétemben!egyszerűen megőrülök!

Ötlet?Volt valakivel hasonló?


2011. márc. 5. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyonn zavarna, ez egy olyan szemelyisegbeli kulonbseg, amit en nem tudnek toleralni es a kapcsolat veget jelentene
2011. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már volt róla szó.De csak azt mondta hogy ők csak barátok!
2011. márc. 5. 23:36
 3/12 anonim válasza:
89%

engem nagyon idegesítene..

voltam hasonló helyzetbe és odáig fajult a dolog ( persze amit nem akartam)hogy megmontam hogy válasszon... vagy én vagy a lány"barátai"...

2011. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nem tudnék vele szakítani.Túlságosan is szeretem de most komolyan!Én sem megyek oda a fiú haverjaihoz és ölelgetem meg hülyéskedek velük perverz módon.Ebből már sok veszekedés is volt ,de hát hiába magyarázok neki.Nála úgy tűnik a barátság elég tág fogalom vagy nem tudom.De senkinek nem kívánok ilyen fiút mert bele lehet őrülni szép lassan:s
2011. márc. 5. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó: Mit válaszolt?


Am. nekem is sok lány barátom van, de a barátnőmnek is a haverjai, szóval ez nálunk rendben van.

2011. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
hogy alap hogy én.. és azóta meg is vagyunk.. nem veszekedünk semmi... és igen ebbe belelehet őrülni:S
2011. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én barátomnak is van sok lány barátja de nem ölelgeti öket.azon kiakdnék én is. ha én nem ölelk mást akkor ö se!

sajnálom h ilyen helyzetben vagy!:(

2011. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

23:39 vagyok

mennyi ideje vagytok együtt?

mert ha régóta és tényleg szeretitek egymást akkor lenne benne annyi hogy észreveszi hogy téged ez zavar és fontosabb lenne a te véleményed neki.. mint a többi lányé..

az nem baj ha vannak lány barátai de azért azt megkéne beszélnetek hogy ne ölelgesse mert neki se esne jol ha odamennél egy fiú " haverpdhpz" és ölelgetnéd

2011. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
haverodhoz*
2011. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt.Eddig is voltak ilyenek de próbáltam túltenni magam rajta viszont ha meg felhozom akkor rögtön én vagyok a féltékeny meg ilyenek!Sokszor jobban is szeretem ha nincs lány a közelben akkor az igazi.
2011. márc. 6. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!