Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, van olyan, hogy van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan, hogy van a barátnő, és van a legjobb barát (lány) egyszerre az életedben? Lányok, volt már a barátotoknak legjobb barátnője, ha igen, hogy végződött?

Figyelt kérdés
...és ez hosszútávon is így marad? És két teljesen külön emberként viselkedik? pl a barátnő mellett sokkal visszafogottabb, a barát mellett pedig elengedi magát. ha a barát mellett tudja magát adni, de a másik mellett érzi magát szerelmesnek, nem "skizofrén" állapot ez kicsit? nem veszélyes ez a kapcsolatra? Fiúk, voltatok már ilyen kettős állapotban? Lányok, volt már a barátotoknak legjobb barátnője, ha igen, hogy végződött?
2010. jan. 11. 01:08
 1/10 A kérdező kommentje:
A barátnő mellett nem azért visszafogott, mert friss a kapcsolat. Hanem mert alkalmazkodik a lányhoz, mert szereti.
2010. jan. 11. 01:14
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

talán nem a kérdésre válaszolok most, de azt el tudom mondani h fordított helyzetben hogyan működik a dolog.

van barátom több mint 2 éve. szeretjük egymást, még sosem vesztünk össze komolyan. alapvetően nem féltékeny típus, úgy van vele, hogy ha meg akarom csalni, akkor is megteszem, ha ő "megtiltja". így hát sosem volz konfliktus abból, ha valaki sráccal barátköztam. rólam annyit, hogy elég visszafogott lány vagyok, nem szeretem a kalandokat meg a drámát (és szerintem ez is fontos, mert aki pont ennek az ellenkezője, az okozhat galibát). és van kb 1 éve egy legjobb haverom, akivel érzem is magamon h más vagyok mint a barátommal, de nem félénkebb vagy nagyszájúbb, egyszerűen csak más (talán mert rá nem tudok úgy nézni). tudom, hogy a srác örülne neki, ha lenne köztünk valami, beszéltünk erről az elején, de én megmondtam neki, hogy felesleges beleélnie magát, ő pedig felfogta. amúgyis egy értelmes, inkább félénk srác, többet ér neki a barátság. a barátom mindig tudja, ha találkozunk. azt is tudja, hogy a srác akarna tőlem valamit, de megbízik bennem (és nem is használom ki a bizalmát).

szóval kb így vagyok vele. még annyit hadd tegyek hozzá h ilyesmihez az kell h mind3 fél intelligens legyen, és hogy a srácok ne marakodjanak folyton.

de ettől függetlenül állítom h a fiú-lány barátságban az egyik fél mindig többet akar.

és ha a barátomnak lenne egy ilyen közeli lány barátja? nem tudom... először talán féltékeny lennék egy kicsit, de ha hűséges maradna, szerintem képes lennék benne megbízni egy idő után.

2010. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 1-2 lány barátom, de nekem sose jelentett még problémát minden bnőm tudja hogy van nem kell félreérteni és ténny hogy baráttal máshogy viselkedsz elvégre őt nem riasztod el semmi hülyeségeddel viszont a szerelmeddel óvatoabban visszafogottabb vagy mert nem akarod elriasztani ez sztem tök természetes
2010. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

páromnak is volt (csak volt) egy "lánybarátja"...csajt ugy dobtam ki az emeletről...szerencséjére puhára esett...hülye.k...a barátság cimszoval kikezdett párommal,csak nem tudta,hogy én is ottvagyok,és kihallani mindent...valljon szerelmet szingli pasinak,ne az ép páromnak...azota nem barát kategória,sőt,beszélni se beszélnek,igy tisztább

azota vannak fiúbarátai,lányból max haverjai,akikkel néhanapján találkozik,de csak társasággal,és olyankor énis vele vagyok...félreértések elkerülése végett

nehezen tolerálom az ilyet

8bár ez visszafele is igy van,én fiúbarátaim szépen lassan de le lettek épitve)

L

2010. jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
na.. kedvenc témám! Én voltam a legjobb barátja egy 2 gyerekes családapának! Elvált.. no comment
2010. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fordított helyzet volt, fiu vagyok, neten megismertem egy lányt eleve barátként a távolság miatt, talán sekivel sem alakult ki ilyen bizalmi kapcsolat kölcsönösen, mindenről és mindent megtudtunk beszélni gátlások nélkül.

szinte minden nap váltottunk pársz szót, hogy mi minden történt. Egy idő után neki lett egy pasija, és ő nagyon féltékeny volt rám OK NÉLKÜL, csak azért mert beszélgetett velem és nekem elmondott olyasmit amit a pasijának sem. Egy idő után lassan elmaradt mellőlem, persze néhanapján váltunk egykét üzenetet, mert még mindig barátok vagyunk, de sajnos már nem olyan mint régen.

2010. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is legjobb barátnő vagyok.....szerintem igenis van félnivalód a legjobb barátnőtől....végülis nekünk van közös múltúnk aztán azért is jó ha fél a barátnő...persze én annál tisztességesebbnek tartom magam,hogy előbb ki kell dobni a barátnőt mert ameddig az van semmi nem lehet köztünk megint.....nekem van barátom,neki van barátnője mégis szeretjük egymást jobban mint 2 barát.....és többször hallottam már hogy mellettem mennyire önmaga lehet nem mint mikor barátnőjével van,nekem bármit elmondhat anélkúl hogy megharagudnék stb stb...végülis azért azt ne mutasd ki ha féltékeny vagy erre a pasik nem buknak de mindig légy résen...
2010. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

látom rájöttetek, hogy én vagyok a barátnő :)

Szóval sokszor van az, hogy szívesebben van a másik lánnyal (mostantól: havernő), akivel lehet mászkálni erre-arra, pl kiruccanni egy napra más városba kocsmatúrázni, vagy koncertre, és mivel sokban különbözünk, velem ezt nem teheti meg. De ettől még szeretjük egymást!!, tipikusan ellentétek vonzzák egymást elv van nálunk. És nem zavarja egyikünket sem, mert ő kitombolja magát Havernővel, én pedig elvagyok nélküle egy darabig és megbízom benne. Csak nem tudom, hogy ez hosszútávon működhet-e. A havernővel nincs különösebb bajom, csak nagyon mások vagyunk. Mivel helyén van az önbizalmam, nem versengek, meg úgy tűnik ő sem. Egyedül a jövő miatt aggódom.

2010. jan. 11. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te is haverként kezeled néha,akkor majd megnyílik neked is.AMúgy az én barátomnak is vannak lány barátai és olyan akivel járt,de jóban vannak.Igaz nem találkoznak mostanában,de előre megmondta, hogy ő csak barát és szoktak dumálni és ne is akarjak rá féltékeny lenni,mert csak barátok.Ugyan úgy ahogyan neked is lehetnek fiú barátaid, szóval nem kell ezzel foglalkozni, örülj neki, hogy vannak barátai,de mondom, te is lehetsz néha haver és akkor ő is szívesen fog veled lenni ha látja, hogy másként is tudod kezelni a dolgokat.
2010. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évig voltam együtt a volt barátommal, mi is úgymond ellentétek voltunk. Más dolgok érdekeltek. Engem pl. a természet, a sport, inkább kiruccanós fajta vagyok. Ő meg a bent ülős, gépezős típus. Ezzel nem is volt baj, mert kiegészítettük egymást, tudtunk újat mutatni.

Viszont egyszer csak lett egy nagyon jó barátnője akivel egyre többet járt el kávézgatni, hívta meg ebédelni (kfc..stb) én már akkor őszintén megmondva kezdtem kicsit féltékeny lenni.

Aztán szakítottunk, kiderült beleszeretett a lányba. Összejöttek rögtön. Nem tudom mióta húzták a dolgot. És mióta hazudoztak.

Én amondó vagyok, hogy ott rontottam el, hogy nyuszi voltam, nem nyitottam ki a szám amikor kellett volna, csak örlődtem és fejjel mentem a falnak. Nem szabad. Akit lehet úgy is visznek, és inkább járok nyitott szemmel és keresek valakit aki tényleg engem szeretne és aki hozzám illik.

Nos a lány illik hozzá, így utólag azt mondom jó ez így. Ő is imádja az elektronikát, a telefonokat, a modern legújabb dolgokat. Úgyhogy megtalálta zsák a foltját.

Nekem meg maradnak a virágok, a sport és az állatok.:)

2018. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!