Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme tovább, vagy felejtsem el? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jol eggyezek,ugymond legjobb baratok vagyunk.Egy ido után kezdtem nagyon megkedvelni es most már ugy erzem hogy szeretem.Csak sajnos az a baj hogy osztalytarsak vagyunk.Az érzéseimet elmondtam neki es o is elmondta hogy kezd megszeretni es jol erzi magat a társaságomban.De van baratja akit allitolag nem szeret.Azt mondta hogy jarna velem ha nem lennek egy osztalyba,mert ez ot zavarja.Most nem tudom hogy mit gondoljak h tenyleg ezert nem akar a baratnom lenni vagy pedig azert mert szereti a baratjat. Ebben szeretnem a segitsegeteket kerni.
2011. márc. 6. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:

megmondod neki ,hogy ttitokba tartjátok a kapcsolatotokat.

osztályba hidegen, és közömbösen viselkedtek egymással, sulin kívül pedig szerelmeskedtek.

Én is voltam már hasonló helyzetben, nemkönnyű, de kivitelezhető

2011. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez a baj h en nem akrok titkolozni...es koszonom a valaszt.
2011. márc. 6. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy azért nem akar tőled semmit, mert osztálytársak vagytok, akkor ne próbálkozz nála. Ha nagyon szeretné, meg oldaná...de meg se próbálja, akkor felesleges.


Az meg hogy van pasija, akit nem szeret...az úgy gondolom még lenyelhető, de kicsit érdekesen jön ki ez az egész :S


el kéne elejteni :( ;)

2011. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
pedig ami titkos, az mindig jó...izgalmas szerintem.
2011. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom:( de nagyon szeretem sajnos:(
2011. márc. 6. 11:55
 6/10 A kérdező kommentje:
tegyek ugy mintha nem mar nem erdekelne? lehet hogy jobban erdeklodne irantam?
2011. márc. 6. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyonjóbarátok vagytok, nyugodtan járhatnátok ha ne adj úgyfordul a sors h szétmentek beszéljétek meg h továbbra is keresitek 1más társaságát.


Én is azt tudnám felhozni h suliban 1-2mosoly meg a szokásos baráti csevely. Kint meg jöhet amit akartok.

2011. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de most miert rossz az hogy ha a suliba nem titkolozunk?
2011. márc. 6. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Elmondom.. Jött egy új csaj az osztályba az egyik fiúval összejött.. Mindenki tudta,hogy ezt és ezt csináltak szvl lefeküdtek egymással azt is megtudták stb. Mikor szakítottak a fél iskola őket stírölte és cikizte őket.. Beszólogattak nekik meg minden.. Tudod jobb ha nem tudnak róla, mert belekavarnak ha annyira "jó akaróak" és akár a kapcsolatotok is rá mehet...
2011. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krameri ***** válasza:
ne törődjetek másokkal, ha nem lennétek osztálytársak, akkor se pletykálkodnának rólatok kevesebben. Udvarolj annyit a lánynak, míg úgy beléd szeret, hogy őt sem érdeklik a többiek. Butaság otthagyni, ha tényleg szeret akkor titokban vagy büszkén, de meg tudja oldani.
2011. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!