Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Ennek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Ennek már semmi értelme.

Figyelt kérdés
1.5 éves kapcsi, de már nincs értelme, szar az egész. A bibi csak annyi, hogy szerelmes vagyok. Hogy felejtsem el? Már nincs értelme együtt lennünk... 19/L
2010. márc. 25. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ugorj a vonat elé...
2010. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyunk... pacsi...

19/l

2010. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék hozzátok.

Nos azthiszem - bár gerinctelenül és rondán hangzik - az egyetlen gyorsabb módja (a várakozáson kívül) ha másikat keresel... nem sebtapaszként gondolom. de ha találsz vkit aki tetszik rákoncentrálsz és könnyebb elfelejteni... Sok szerencsét nektek!

2010. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én eddig ezt csináltam... véget ért és kerestem mást. elég gyorsan, mert kellett valaki más, akit szerethetetk. így több, mint egy év után rohadtul nem érdekel más, de róla se akarok már tudni anniyt se, h él-e még. szóval f*sza depi hangulat van, ki jön inni? x)
2010. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha annyira szar az egész mibe vagy még szerelmes?
2010. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! kívánom hogy kerülj ilyen helyzetbe, de amíg nem érted ne vond kérdőre emrt sajons van ilyen-
2010. márc. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó! kívánom hogy kerülj ilyen helyzetbe, de..."

A de egy törlőszó. Az előtte lévő mondatrészt érvényteleníti, törli. Pl.: "Rendben van, de." Tehát még sincs rendben. Ezt a tudat és tudatalatti is így értelmezi. Amit magadnak nem kívánsz ne kivánd másnak se! A negativ okozatnak negativ oka van. A pozitv okozatnak pozitiv az oka.Ezért kérdeztem. Mért nincs értelme 1ütt lennetek? Tul nagyok az ellentmondások a kérdésben. Túl nagy a hangsuj a negativ gondolatokon ahhoz képest h szerelmes is vagy. Csak segiteni akarok.

2010. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úú ezt nagyon benéztem neharagudj. oda még meg egy ne :)

Szoval kivánom hogy ne kerülj ilyen helyzetbe.

a de pedig csak módosítja a jelentést, nem törli. Van olyan hogy ésszel már tudod hogy nincs jövője a kapcsolatnak de a szíved még húz. hidd el tudom sajnos.

-tényleg neharagudj kretén vagyok persze hogy nem kívánok ilyet senkinek.

2010. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmi gond :)

a törlés alatt módosítást kel érteni. Tudom milyen helyzetben vagy mert pont én is ebben a cipőben vagyok,igaz barátsági a jelenlegi hozzá állásunk 1máshoz. Amugy nem fogod elfelejteni ha ilyen érzéseket hoz ki belőled csak elraktározni tudod magadban.Igy működik az agyunk.Minél mélyebb a dolog annál emlékezetesebb.Nálam mondjuk az vált be hogy olyan dolgokon gondolkodtam ami a kapcsolat és a személy ellen szolt.És ezzel automatikusan csökkent az érzés is.Csak ismételni tudom a többieket.Ha magaddal magadban nem boldogulsz keresned kel mást aki segit ebben. üdv és kitartás!

2010. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdésre, hogy hogyan lehetek még így is szerelmes: szerintem ez nem agyban dől el, a szerelmet a szívünkkel érezzük, tehát attól mert a kis agyamban tudom, hogy ennek már nem sok értelme van, a szívem még ugyan úgy érez iránta, és imádom, de sajnos nem becsül meg, nem figyel rám, jobban mondva egész konkrétan lesz@rja a fejem, és tudom, hogy nem jó így, mert boldogtalan vagyok, de nagyon szeretem... :(
2010. márc. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!