Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási HIBA! Egyszerre kettö,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási HIBA! Egyszerre kettö, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utálom magam, egyszerüen undorodok magamtól. 3 hónapja járok egy sráccal, sosem éreztem iránta különösebben semmit, de ö szeret engem, látom rajta, nagyon nagyon aranyos és rendes srác, sosem csalna meg és bármit megtenne értem, de mindezek ellére hiányzik valami, az a tűz amitől olyan izgalmas és jo lesz. Ezért nincs szívem szakitani vele. De kb. egy hete összejöttem egy olyan pasival aki nekem már nagyon rég tetszett, és komolyan olyan rég vártam arra hogy valami legyen köztünk és csak most jöttünk rá hogy az első talalkozastól tetszünk egymásnak. Csak az a baj vele hogy elég nagy nőcsábász, és benne nem vagyok olyan biztos hogy nem csalna meg, vagy nem használna ki, nem hiszem hogy megtudnék bízni benne. Olyan bonyolult, mindkettöt megtartanám, de ezt már nem bírom idegileg, olyan RIBANCNAK érzem magam. Mikor találkoztam a rendes sráccal elhatároztam hogy szakitok a másikkal, mikor meg talalkoztam a másikkal az előzővel akartam szakítani, nem tudom mit tegyek. Adjatok tanácsot, légyszi. Csak normális válaszokra vagyok kivancsi, aki csak hülyeséget tud írna az kérlek ne is írjon. Előre is köszi a normális válaszokat :D 18/L
2011. márc. 6. 12:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Te teljesen hülye vagy!!! Ha tudod hogy hogy ez a pasi nőcsábász akkor meg minek jöttél vele össze te buta liba és ha másik srácról van szó hogy ha másik srácról van szó akk jaj ilyen rendes meg olyan rendes és nincs meg a tűz köztünk mert te nem érzed akk minek vagy vele meg ezzel a nőcsábász disznóval figyeld meg egyszer majd pórul jársz mert csak darabig kellesz neki a másik srácról meg ha nem érzel semmit akk hagyd ott mert így semmi érteleme szépen megmondod neki hogy nem akarsz tőle semmit lehet hogy nem lesz vmi könnyű de ne hazuttold meg magadat
2011. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majd jól beesel a 2 szék közé, és aztán nem lesz senkid sem.

Én a helyedben ezt tenném:

- Leköpném magam

- Utána megbeszélném a rendes fiúval, hogy nem érzek iránta semmit, és hagyjuk, esetleg legyünk barátok. Ne használd ki őt, mert az egy undorító dolog!

- Ezután megmondanám kaszanovának, hogy hagyjuk egymást, mert nem érzel úgy semmit.

- Egy darabig felvenném Obi-Wan Kenobi remete életmódját a Tatooine-on, és jó alaposan elgondolkoznék a párkapcsolatról, mint fogalomról. Hogy az hogyan működik, ki mit ad a másiknak. Őszinteség, tolerancia, megértés, odaadás. Ha nincs szerelem, akkor meg szakítás. Még mindig jobb, mint illúziókban élni, és a másikat hitegetni.

- Majd amikor megvilágosodtam, megváltoztam, akkor keresnék egy párt magamnak.

2011. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia.Nemrég én is hasonló szituban voltam:/

csak én a másikkal nem jöttem össze,és mindkettő iránt éreztem vmit.És én az eredeti barátomnál maradtam.De szerintem írd le egy lapra mindkettő rossz és jó tulajdonságait,és a lényeg az hopgy 1 napig ne beszélj egyikkel se,és ne kommunikáljatok,gondolkozz pihizz,vagy sétálj,és döntsél.De amúgy csúnya dolog volt öszejönni a másikkal amíg nem szakitottál a barátoddal,de mivel nem szereted őt,vagyis ezt írtad,akkor ne játssz vele, megkönnyited a helyzetét neki is,ha szakítasz,hagyd hogy boldog legyen egy olyan lánnyal aki őszitén szereti.

De amúgy tudod a mondás hogy van, te is beelfogsz esni ebbe egyszer:/

20L

2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző válaszok... :)


Kedves Kérdező, "gondoltál" már arra, hogy túl sokat "gondolkodsz"? netán, ennyi idősen lehet az érettségire, egyetemre lehetne összpontosítani a "gondolataidat" nem pedig hülyeségekre.

egy csomó leányzó sír, mert nincs senkije. erre itt van egy belevaló nő, hopp 2 srác is kedves neki, és problémákat gyártasz. majd valamikor nem próbálod meg élvezni az életet, és normáli dolgokon agyalni? :P

belehúznék, mert manapság az ilyen kis hölgyeményeket, akik feltételezem semmi önvédelmet az életben nem tanultak, előszeretettel késelik meg- rabolják ki mondjuk BP utcáin, úgyhogy én élvezném (kultúráltan) az életet, amíg lehet :)

ne csinálj mindenből morális kérdést, nem jársz jól vele. és képzeld el, mennyivel több problémád lenne, ha egyszer véletlen velem is találkoznál :)

na ügyesen ;)

2011. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobd mindkettőt. A rendes sráccal biztosan jót teszel. Te majd idővel találsz olyat, aki mindenben megfelelsz. A Casanovának meg mindegy, max sajnálja azt az öt percet, amit veled töltött, de azt is csak azért, mert nem mást fűzhetett.


Aztán ha megvannak a szakítások tényleg nem ártana ha elgondolkoznál azon, hogy mit is akarsz egy pasitól.

2011. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
minőségi cserét javaslok: küldd el mind a kettőt, és ne foglalkozz most egy darabig a pasizással. egyikkel sem lennél boldog, de fogsz találni valakit, akivel az leszel :) add meg az esélyt erre.
2011. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szakíts és válassz olyat, aki nem igazán vesz komolyan, de jól érzed magad vele. Nem vagy még érett egy komoly kapcsolatra. Ami nem baj, fiatal vagy még, most van ideje a szórakozásnak, nem kell magad elkötelezned. Viszont ami most van, sehogy sem jó, mert nem azt érdemli a barátod, hogy hitegesd, hazudj neki.
2011. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem viszont megérdemli a párja. akármelyik is.. mindkettő :) ha meg túl komolyan veszik, előbb utóbb felnőnek :D
2011. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!