Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye lehet a kettőt egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Ugye lehet a kettőt egyszerre?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, az előbb is volt ilyen kérdés, hogy a fiú csak "lelkihaver"-ként kell a lányoknak, máshogy nem. Én mindig is úgy gondoltam, hogy szerintem úgy az igazi, hogy ha a bartánőnk (lányok esetében) barátunk amellett, hogy a szerelmünk, még egy igazi barát is, akivel tényleg mindent meg lehet beszélni és nem kell előtte szégyellni semmit. Ezért szükséges, hogy a két fél egy hullámhosszon legyen.


Miért tartják sokan olyan lehetetlennek ezt?


2011. okt. 19. 20:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
na elrontottam a zárójelet: (lányok esetében barátunk)*
2011. okt. 19. 20:12
 2/19 anonim ***** válasza:
jaja, lehet mind a kettő.. de akkor nem hianyozhat a szerelem.
2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen , egy tökéletes kapcsolatban.....


A lány és a fiú, egymás legjobb barátai is, lelkitársai is, és egymás szerető őszinte boldog párjai....


De szerintem minden embernek kell egy külső barát is, akivel megoszthatja azt, hogy "képzeld tegnap este olyan orgazmusom volt mikor a pasimmal szeretkeztünk"

2011. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De tökéletes kapcsolat nem létezik...
2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvánvaló, hogy vagy szeret az ember, vagy szeretik: ezt a váltóáramot a természet kérlelhetetlen következetességgel szervezte meg. Az összhang legtökéletesebb és legszerencsésebb formája, mikor az egyik különösebb lázadozás nélkül tűri, hogy a másik szeresse. A természet végül is kegyes: igaz, soha nem adja meg, hogy az szeressen, akitől ezt reméljük, de módot ad arra, hogy korlátlanul szeressük azt is, aki bennünket nem szeret."

~ Márai Sándor

2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igazi szerelemnél mindkettö kéne..
2011. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy megint megkapom ezt a Márai idézetet, vagy azt, hogy "ezért nincs barátnőd".
2011. okt. 19. 20:43
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezért nincs barátnőd! :D


Amúgy csak nekem tűnik úgy h valami elkezdődött az agyadban?

2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ahogy emlékszem, ők sohasem amiatt panaszkodnak, hogy a szerelem MELLETT barátságra is kellenének...
2011. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mi kezdődött el?



Amúgy arról beszélek, hogy ennek a "lelkihaver" dolognak pozitív jelentéssel kéne bírnia, hisz közel férkőzött az illető szívéhez, ezek után már csak a többinek kéne kialakulnia és voi'la.

2011. okt. 19. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!