Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két szerelme az embernek?

Figyelt kérdés

Egy boldog párkapcsolatban élő ember lehet-e szerelmes egy olyan emberbe is a párja mellett, aki régebben szimpatiks volt neki (4 éven át), de nem fordult komolyabbra adolog. Most azonban egy lassan egy éves boldog kapcsolata van, élete szerelmével.

Ez lehetséges? Valaki érzett hasonlót?


2011. okt. 4. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges mivel épp azt érzed...
2011. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább csak össze vagy zavarodva. Nem lehetünk egyszerre két emberbe szerelmesek. :)
2011. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon nem jó. :( Ha a párommegtudná, azt hinné, hogy már nem szeretem.
2011. okt. 4. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:
De amúgy nagy marhaság,mert ha igazán szerelmes lennél a mostani párodba akkor nem lennél szerelmes a lányba aki tetszik neked... őszintén szólva szerintem nem érted a saját érzéseidet mert az hogy valakibe szerelmes vagy és az hogy külső/belső tulajdonságai alapján tetszik valaki az ellenkező nemből azért rég nem ugyanaz...
2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez most olyan érzés. Én is furcsállom, mert már 3 éve elfogadtam, hogy viszonzatlan a rajongásom. És rátaláltam a nagy Ő re. Most mégis nagyon furcsa, hogy ismét úgy érzem, mintha lenne nála esélyem.
2011. okt. 4. 17:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a páromat, nem szeretném elveszíteni. A másikkal nem is lehet semmi köztünk (ugyanis 4 éven át észre sem vett), de ma flörtölni kezdett velem. És kicsit olyan érzésem lett, mintha most is szeretném.
2011. okt. 4. 17:21
 7/15 anonim ***** válasza:
ha csak most érezted akkor ez csak egy fellángolás... hidd el idővel el múlik ha 4 évet kibírt a kapcsolatod akkor ne hagyd ott...;) hidd el 1 hónap és megint a mostani párod lesz életed nagy Szerelme;)
2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettél. 4 évig bele voltam zúgva az illetőbe, majd 3 évvel később rátaláltam a páromra, akivel egy éve vagyunk együtt és imádom. De most flörtölni kezdet velem, aki anno tetszett és megint olyan érzésem lett, mint, amikor bele voltam zúgva. De nem akarom elveszíteni a ppáromat.
2011. okt. 4. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
nem, nemlehet ket szerelme az embernek. dontsd el meiket szereted, meikert adnad akar az eletedet is oda, es azzal legy. eleg nagy g.ci vagy a baratnoddel amugy.
2011. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miből gondoljátok, hogy én vagyok a férfi. :D Egy szóval se említettem. Pont én vagyok a lány. De nem értem miért van ez velem. Már el is felejtettem az előző srácot, de ma folyton engem bámult.
2011. okt. 4. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!