Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elengedni azt, akit szeretek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Belefulladok az információáradatba...

Próbáld elfelejteni

2011. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ballisztikus ívben sz*rd le
2011. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is ez most a legnagyobb bajom :( Én megpróbálom most bemagyarázni magamnak, hogy valaki mást szeretek. Keresem a társaságát kényszerből, hátha egyszer tényleg bele szeretek, és nem gondolok a másikra. Próbálok az imádottommal rideg lenni, ezzel megkönnyítve a saját helyzetemet, mert így Ő is az lesz velem egy idő után, és úgy majd kiszeretek belőle. Tudom, hogy kegyetlen módszer, de nagyon nehéz dolog, ezért kell ilyen dolgokhoz folyamodni. Közben én is naponta sírva fakadok, szóval sok kitartást Neked!
2011. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az idő segít. És igazuk van! Próbáld magad lefoglalni hobbikkal, stb. Azok általában segítenek. Ha kevés időd van gondolkozni, egyre kevesebbszer jut majd eszedbe! ;)
2011. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pontosan.

Foglald le minden perced, és nem jut időd Rá gondolni!


Erre nincs jobb gyógyir.

2011. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerelemmel múlik az idő, idővel múlik a szerelem!
2011. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!