Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért őt akarom? Milliószor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őt akarom? Milliószor bántott meg, mégsem tudom elengedni!

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy lassan 6 éve megismertem egy srácot. Suliban találkoztunk először, ő egy évvel felettem járt. Én az évben kezdtem a sulit. Első napon már kiszúrtam magamnak, és ahogy a kislányok szokták, távolról imádtam. Soha nem mertem megszólítani, igazából a nevét sem tudtam. Majd csak következő évben beszéltünk először. Rám köszönt, aztán iksz idő után kérdezgette már azt is,hogy vagyok...és az év végén, meghívott a haverja szülinapi bulijára a falujába. Ugyan nem ismertem személyesen, meg olyan jól, de mégis valamiért úgy éreztem hogy mégis. A szülinapi buli napján reggel felhívott, hogy mikorra ér be ide a buszvégre, és ott találkozunk, majd innen megyünk együtt a faluba. Tök rendes volt, eljött ugye értem, meg a buli alatt is, ahol én nem ismertem tulajdonképpen senkit, mivel vele voltam, velem foglalkozott. Az utolsó busszal akartam hazamenni, ami persze elment az orrom előtt, ezért az éjszakát nála töltöttem. Nem történt köztünk semmi, attól a naptól kezdve éreztem úgy hogy életemben először szerelmes vagyok. 1 évig tartott a kapcsolatunk. A vége felé már hihetetlen dolgai voltak, nagyon sok balhéba, drogügybe és hasonlóakba keveredett. A pohár nálam akkor telt be, amikor hajnali 3 kor hívott fel az egyik haverja, hogy csináljak valamit vele, mert totál részegen fetreng valahol. Csak magamnak akartam jót, ezért kiszálltam ebből, persze hihetetlenül rossz volt, mert ennek ellenére nagyon szerettem. Aztán sokáig nem hallottam róla. Majd meglepetés szerűen felhívott egyszer, és kérdezte nincs-e kedvem találkozni vele. Persze ez akkor már csak a szexre ment ki, aztán utána mondta, hogy ő nem akarja újra kezdeni. Elkezdte ezt a játékát játszani, én meg ugye mindig találkoztam vele, annak reményében hogy talán majd nem csak arra kellek neki, és mindig pofára estem. Most megint nagyon régen beszéltem vele. És tegnap előtt váratlanul felhívott. Kérdezte megint nincs-e kedvem találkozni vele. Akkor kitört belőlem a sírás, elmondtam neki, hogy tudom hogy tudja hogy szeretem, vagy inkább még mindig szeretem, és remekül kihasználja. És mivel én meg nem tudok neki ellenállni úgymond(persze ezt neki nem így mondtam, ne növeljem az amúgy is nagy egóját), mindig megyek, mert igen, ő hívott, és róla van szó. Ami régen fájt vagy amivel fájdalmat okozott, ilyenkor simán elfelejtem. És mondta hogy komolyan szeretne velem beszélni, most tényleg. A hangjából is úgy éreztem.A beszélgetés után sms-t és leveleket is írt, hogy nem ilyenekre megy ki a dolog. De lehet megint csak kihasználna, megkapna aztán eldobna, ugyan úgy ahogy eddig. És mindig amikor belegondolok, milyen szépen indult...nagyon rossz. Volt már persze utána pasim,de...valamiért amikor felhív úgy érzem hogy nekem ő kell, és érzem hogy szeretem, még mindig, nagyon is. Mindig is szerettem, csak amikor felbukkan, akkor érzem igazán. És nem tudom, miért őt akarom? Millió egy normális pasi szaladgál, nekem meg csak ő kell...nem értem magam. Volt már valaki ilyen, vagy ilyesmi helyzetben? El tudtatok szakadni tőle? Nekem az első is ő volt, nagyon kötődök hozzá. Mit tehetnék? Találkozzak vele, vagy hagyjam inkább? De ha nem találkozom vele, a szívem szakad meg. Van erre megoldás? :( Előre is köszönöm! 20/L
2011. okt. 5. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy egy tipikus buta ösztönpics@ vagy, akinek az a férfi kell aki bántja.
2011. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna...

Szerintem próbáld meg elfelejteni. Velem is hasonló van csak én voltam olyan előrelát, hogy nem dörgöltem az orra alá, hogy tehetetlen vagyok ellene, mert különben lehet, hogy kihasznál. Én pedig mindennél jobban utálok tehetetlen lenni.

Tudom, hogy nehéz de légy erős...

2011. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik.

Ha felhív, hogy beszéljetek, akkor te legyél az aki tartja magát a beszélgetséhez, és semmi máshoz! Azért nem állsz neki ellen mert nem is akarsz ellenállni, pedig tudod hogy igazából igenis csak arra kellesz. Szóval elsősorban te legyél az aki elhatározza magát. Ezek után jöhet a felejtés.

2011. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kapjátok már be cseszdmeg....Minek kell leoltani miért veletek még nem esett meg h szemét csajba voltatok szerelmesek?Nem eshet meg ez könnyen bárkivel????????Amúgy mindenképpen el kell felejtened mert hülyít és mindig is azt fog kihasználni téged!Pont azért tudja veled ezt tenni mert amikor hív te mész legközelebb ha hív akkor mondd meg h kopj le rólam te tahó és kinyomod a telefont nem fog megváltozni ő nem vesz komolyan sem téged sem az érzéseid!Az h miért őt akarod arra senki nem tudja a választ de azért van agyunk h legyen valami amit ha használunk akkor jobb lesz nekünk fogd fel ez egy bűnöző!Ha azt gondolod h jól tetted amikor szakítottál vele akkor ne táncolj vissza.Nehéz lesz de hidd el ha nem foglalkozol vele egy idő után kiábrándulsz v annyira megkeményedsz h nyitottabb leszel más pasik iránt.ŐT FELEJTSD EL!Bármennyire is megszakad a szíved hidd el magadról h el tudsz tőle válni és nem ugrassz mint a pincsi amikor legközelebb hív.Utána nehéz lesz évekbe fog telni de túl leszel rajta.
2011. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na még ilyet... törölték a hozzászólásom... fáj az igazság vagy mi?

nő vagy! azért kell az akit valószínüleg sohasem tudsz teljes egészében megszerezni. minél jobban bánt annál, minél elérhetetlenebb annál jobban kell. mert NŐ vagy!

2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik h szerinted egy drogos mellett neked milyen életed lesz?Sajnos ez van néha nehéz az agyunkra hallgatni de muszáj!
2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!