Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le ezt a sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a sz*r érzést?

Figyelt kérdés

Első viszonylag komolyabb kapcsolatom ma lett 1 hónapos. Sajnos a szüleim elváltak így nem nagyon volt működő kapcsolat példa a szemem előtt. Ennek ellenére jól megvagyunk a barátommal, mégis ha egy kicsit visszábbvesz a "rajongásból" már rögtön azon kezdek gondolkodni, hogy mit ronthattam el, vagy ő mit csinálhatott :(

A nagy vallomás meg volt, ami nagyon fura volt tőle, ugyanis nem az a szerelmes típus, nekem mégis csodaszépen, nyilvánosan és minden létező körülmények között mondta már a bűvös Szeretleket.

persze nem csépelte el, de ez fontos volt a kérdés feltételének szempontjából.

szóval aki esetleg hasonló helyzetben van/volt, vagy tudna nekem tanácsot adni, az ne habozzon :(


2011. márc. 7. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy nem látom a problémádat. Szereted, ő szeret és együtt vagytok. Minek kell mesterségesen problémákat gyártanod? Élvezd az életed és örülj a szerencsédnek.
2011. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se gyárts felesleges problémákat, mert csak el fogod rontani az egészet és majd akkor tényleg sírhatsz.
2011. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van :\
2011. márc. 7. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugodj meg.!! velem ugyanez volt a mai kapcsolatunk a barátommal 9hónapig bírta. egyszerűen elfogott a félelem,vagy inkább düh, amikor kicsit visszavett a rajongásból, vagy ha nem mondta egy-egy telefonbeszélgetés után,h szeret, nem utalt semmi ilyesmire. ilyenkor mindig elvonultam valami wcbe sírni és idegesítettem magam,szószerint behergeltem magam. pedig tudom,h nagyon nagyon szeretett a barátom. 1,5hónapja szakítottunk, aminek végülis nem ez volt a legnagyobb oka, de közvetetten benne volt a dologban.. nagyon sajnálom,h így elrontottam, életem első szerelme, első komoly és hosszabb kapcsolata volt, de mostmár jobban vagyok, tanultam a hibákból és a következő kapcsolatomban nem követem el őket.

csak arra tudlak kérni,h élvezd az életet, örülj,amíg tudsz és amíg veled van és jár, addig nyilván szeret téged,még akkor is ha nem mondja mindig, vagy nem rajong annyira:)

sok sikert neked, remélem tudtam picit segíteni:))

2011. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon igaza van! Hallgass rá és ne rontsd el!!!
2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!