Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira félek, hogy a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek, hogy a szerelmem megcsalt. Hoy küzdjem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Nem adott rá konkrét jelet, csak jóban van sok mindenkivel és emiatt mindig rettegek. Néha teljesen megőrjít.
2009. júl. 20. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a kérdés bűzlik! ha szeret nincs miért aggódni.
2009. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást, de látva másokat, annyire könnyen elkapja a hév őket...
2009. júl. 20. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat rágódtam ezen.. Mert sajnos a mai világ nagyon rossz,és annyi pár szétmegy félrelépés miatt.. De ha érzed,hogy szeret téged,nincs rá ok,hogy gyanakodj,akkor feleslegesen ne aggódj!:-) Én is valahogy így állok hozzá,és azóta jobb,mert tudom hogy én kellek a barátomnak.
2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!