Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha egy lány rossz tanuló?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha nem egy idióta nő akkor nem zavarna.
2011. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ha kifogta a tanári kar és a beskatulyázás miatt rossz tanuló( pl anno gimiben volt egy pics@ magyar tanárnő, aki kifogott év elején, mert kettes lett a felmérőm) aztán jól megbuktatott év végén, de megszívta mert utána négy évig jeles voltam a tárgyból más magyar tanárnál..ugyanis a drágaság akárhogy tanultam mindig karót adott aztán a többi tanár is hülyének tartott és év végén elkaszáltak de szívás, mert nem vagyok az a megfutamodós fajta és újra elsős lettem más tanárok tanítottak így a felmérőim is csodák csodájára négyes-ötös lett és négy évig jó tanuló voltam a tanárnőnek kellett a kezembe adni az érettségim aki anno elkaszált elsőben :DDD Aztán egyetem stb.


Szóval nem mindegy hogy valaki miért nem tanul jól nem feltétlen azért mert hülye..gondolom minden gimnazista ismeri azt amikor a tanár skatulyáz, hiszen mindenki tudja elsőben a szintfelmérőn dől el a sors.


Ha ezért nem tanul jól akkor nincs gond hiszen majd kibontakozik a tehetsége, de ha észbeli képességei miatt nem tanulna jól az sem érdekelne tudom milyen érzés az amikor mindenki hülyének tartja az embert..aztán meg lesnek a 100% dolgozatoktól meg a versenyeken elért első helyezéstől :D Az akkori nagy tudású osztálytársaim nem vitték semmire leérettségiztek most meg dolgozgatnak ezzel szemben én :D Isten nem ver bottal.

2011. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó: Ilyen írástudással, nyelvhasználattal én is megbuktatnálak. Miért úgy gépelsz, mintha gyilkolnának? Ha felnéznél, talán a vesszőket és a pontokat is ki tudnád rakni.
2011. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát itt engedtessék már meg, hogy úgy írjak ahogy nekem tetszik...ez egy internetes oldal nem pedig a szakdolgozatom.


Ja..és a diplomám már megvan..azt pedig nem írtam, hogy magyar szakra mentem..

2011. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A párom eléggé sajátosan használja a magyar nyelvet. Szavak jelentését keveri, de szent meggyőződése, hogy amit mond, azt mások értik, sőt egyértelmű, amit mond. Persze utólag látja ő is a hibákat. Én meg szeretek választékosan beszélni, bonyolultabb mondatokban fogalmazni. Sokszor már idegesítő a számtalan félreértés. Idővel viszont kialakult egy közös nyelvezet, megértjük a másik kifejezésmódját. Ami tőle telik, azt a suliban megteszi. Büszke is vagyok rá. Jegyektől függetlenül, bár nála még a jegyek is jók. Én meg egy lusta dög vagyok, egy oldal törit suliba menet megtanulok szóról szóra, de mégse ülök le tanulni, hogy jó jegyeim legyenek 18F :) Amúgy életem szerelme, és hiába más a logikánk vagy a beszédünk, érte élek-halok!
2011. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
hát inkább rossz tanuló legyen mint 1 okoskodó pics@, mint aki itt is írt vmi regényt, amiben 1 értelmes mondat sincs.
2011. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

22:33

Igazad van, egyéni igényesség-igénytelenség függvénye. :)

2011. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ez sok mindentöl függ. De altalaban igen.

Nem kell, hogy mindenböl brilirozzon, de legyen valami jövökepe, almai, amiert tesz. Persze leteznek külsö tenyezök, mint pl. zürös csaladi hatter vagy esetleg kiemelkedö valami sportagban es az allando edzestöl keves az ideje stb.


Valahogy, igy jo par ev tavlatabol (26 eves vagyok) latni csak igazan, hogy mekkora hatassal volt az akkori hozzaallas a jövöre nezve.

A menö, csini csajszik, akik logtak, cigiztek, pasiztak es mindenki rajuk nyomult, most mar nem kellenenek a kutyanak sem. A legszomorubb, hogy perspektivajuk sincsen.


Nem kell, hogy valaki jo tanulo legyen. De a kifejezetten rossz azert zavar. Fösulin is sokszor elgondolkodtam egyes csajokon, hogy egyaltalan mi a fenet keresnek ott. Persze vannak olyanok is, akiknek semmi energiajukba vagy eröltetebb tanulasba nem kerülnek a jo eredmenyek. Na, ha amellett meg a megfelelö külsövel es szemelyiseggel rendelkeznek, akkor minden okes.


Jelenlegi baratnöm is olyan. Amellett, hogy fantasztikusan nez ki, nagyon okos is. Ez parosul egy jo humorral es kellö dög-/dögösseggel. Na, az nagyon szexi!

2011. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mi párommal ebben nem hasonlítunk: Ő 4es-5ös tanuló, én meg 1es-de inkább 2es... De ettől még egyáltalán nem vagyok elvezett emberileg, hülye vagy értelmetlen. Engem nem érdekel az iskolai tanulás, valahogy nem is megy... Engem anyukám nem tanította meg annó, hogy miért is kell tanulni, és nem is nagyon érdekelte, hogy tanulok-e vagy sem... A helyzet az, hogy azokban a témákban okos vagyok, amik érdekelnek engem, de mindenről meg a véleményem, tehát az érdektelen témákról is, amit kitudok kifejezni értelmesen. Én azt vettem észre, hogy a páromat nem zavarják az iskolai jegyeim. :D


16L

2011. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb generációkat képviselem (53 év). Gyermekkoromtól az egyetemig nálunk jó tanulónak lenni a önmagunkra való igényességet jelentette. Aki jól tanult, arra felnéztek, megbecsülték. Nálam a rossz tanuló csajoknak esélyük nem volt. Azután elvettem egy buta libát. Nemrég váltunk. Az értelmi szinted és önmagaddal szembeni igényesség vonzza a fiúkat, a rossz tanuló csajokra meg csak úgy néznek, hogy "nincs rossz csaj, csak kevés bor". Ha ilyen "buli" kapcsolatokat akarsz, az biztosan sikerülni fog. Színvonalas srácot viszont nem találsz majd. Legfeljebb valami villanyszerelő mester személyében, aki persze ettől még lehet nagyon rendes srác, de mindig szenvedni fogtok a társadalmi respekt hiányától. Ez a hozzáállás, ahogy öregszik az ember, némileg enyhül, de nem múlik el teljesen.
2011. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!