Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok nem köszöntene fel se valentinkor, se szülinapotokon, se nőnapkor?

Figyelt kérdés

a szülinapot keverte a névnappal, azaz h 22 vagy 20-a, de utána sem ondta azt h Boldog szülinapot, csak azt hogy bocsi, h*lye vagyok, és mondta h következő hónapban fizukor kapok ajándékot (amiért régóta rinyáltam jogosan) egy közös képet, elvileg megvette hozzá már előtte a keretet, de kép még mindig nincs.

Az a baj h róla csak régi képek vannak abból az időből, amik akkor készültek, mikor még más csaja volt, friss kép nincs, azok is csak gépen vannak, magról nem enged képet készíteni, közös kép nincs, volt de kitörölte telefonjából, ő néha csinál rólam képet, de már nem vagyok a háttere, pedig ő nekem az, és ha csinálunk közös képet, sztem az is csak az én polcomon lesz kitéve, neki nem lesz meg

amik voltak a gépén rólam, de régi képek (nem ő csinálta) azok letörlődtek mikor op rendszert telepített, amiket küldtem neki mailbe mert kérte, azt meg még nem mentette le gépre, meg cd re sem

az a gáz h volt barátnője szülinapját meg megjegyezte :(


2011. márc. 8. 06:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja, nőnapkor van a névnapja, azaz ma, és fel fogom köszönteni, vettem is neki ajándékot

az lenne a csúcs ha a májusi évfordulónkat felejtené el

2011. márc. 8. 06:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne, de a te esetedben más az ok. Szerintem már nem szeret, vagy sosem szeretett igazán, mert magamból kiindulva sosem veszítenék el egy közös képet sem, és sosem zárkóznék el a közös fényképezkedéstől. Egyoldalúnak tűnik ez a kapcsolat.
2011. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Gyújtsd rá az ólat.
2011. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi :)


pedig néha látszik rajta hogy szeret, meg nagyon féltékeny volt mikor mondtam neki hogy egy pasi a melóhelyen el akart kisérni haza, meg kolbásszal megetetni, az ebéslőpben le is üvöltötte a fejét mindenki előtt, a pasi csaja is ott volt, sőt mikor más pasival msn eztem barátilag, leolvasta sms eket, és féltékeny volt, ki akarta nyírni a srácot, és mióta ez történt és nem bízott bennem, azóta jobban kimutatja h szeret, többet ölelget, puszilgat, hivogat, meg átjár melóba munka közben a sorunkra

azt mondja h csak feledékeny és ezért nem tartja fejben a dátumokat

mikor buliba voltam egyszer akkor meg szó nélkül utánam jött, aztán megkeresett

2011. márc. 8. 07:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

csak arra kérlek, ne gondold, hogy majd megjavul..

vagy, hogy Te majd hosszú évek alatt megjavítod..

2011. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igazad van

ettől függetlenül azért remélem h szeret

2011. márc. 8. 07:17
 7/13 anonim ***** válasza:
A féltékenységi jelenet nem a szerelem, hanem a birtoklási vágy jele. Persze, hogy reagált, mert rájött, hogy elveszíthet. Na nem azért zavarta ez, mert annyira szeret, hanem mert egy kényelmes kapcsolatot veszítene, ahol neki szinte semmi kötelessége, te pedig megőrülsz érte.
2011. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát nem mondanám h megőrülök, főleg mostanában nem tudok olyan lelkes lenni mint rég

tudja h más csajok megcsalnák őt, meg elhagynák egy jobbért, de én nem vagyok megcsalód, és tudja h tetszem a pasiknak, meg minél hidegebb vagyok annál inkább bújik hozzám, meg sokszor megbántom azzal ha mondom neki h egy pasi de jól néz ki, vagy ha látja rajtam h nem tud féltékennyé tenni :)

2011. márc. 8. 07:26
 9/13 A kérdező kommentje:

ő sose futott a nők után, inkább félénkebb volt, előttem két és fél évig nem volt senkije

bulizni sem szeret

a cégnél ismertem meg, pedig sose jött volna össze munkatárssal, egy műszakba vagyunk, dem ost már ő javító én meg operátor

sztem zavarja, h majdnem keresek olyan jól mint ő, sztem kisebbségi érzése van

meg őú említette mr hójapokkal ezelőtt h majd szeretne tőlem pár év múlva egyk islányt, meg tervezgette a nyaralást, meg h majd feleségül vesz pedig ő nem házasság párti. Hiszek neki mer sose hoztam fel a gyerek témát magamtól, és sokat ávltozott azótah én vagyok neki, pl régen nem csinált meg vona bizonyos dolgokat a szexben, most meg magától akarta, meg senki kedvéért nem borotválta volna ott lenn, és kérés nélkül megtenné most, és ha nekem nem jó a szex akkor magát hibáztatja, és azt hiszi,m h nekem ő kevés, és h biztos elhagyom majd egy jobb pasiért, akinek nagyobb van vagy többet szexelne velem

2011. márc. 8. 07:29
 10/13 szamóca. ***** válasza:

hát... nőnap valentinnap, nem tudom miért olyan fontos ez minden nőnek, nekem sosem volt az. szülinapot elfelejteni...hát még azt megértem hogy az zavar, bár engem az sem zavarna. ha annyira kell az a kép, akkor csípd nyakon, és mond meg neki viccesen, hogy még tartozik neked egy képpel szülinapodra, és ezt most behajtod.

ha téged enyire zavar egyébként beszéld meg vele...

a másik amit nem értek, hogy miért kell mindig minden ilyen butaságból arra következtetni hgy már nem szereti?? semmit nem tudunk a kapcsolatukról,csak annyit, hogy a srácnak lyukas az agya és elfelejti a dátumokat...

mindegy... én nem sértődnék meg, valszeg azért mert én is minden ilyesmit elfelejtek..

2011. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!