Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre lenne szükségem (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem (? ) (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Belezúgtam az oszt. társamba.

Ez nem kamasz szerelem, voltam már szerelmes, de ÍGY még soha!

Mindig rá gondolok, ha találkozom vele, akkor zavarba jövök, ha van rá esély h találkozok vele, akkor előtte remegek mint a kocsonya.

El akarom neki, mondani, de nem akarom letámadni.

Mit gondoltok, mit szólna ahhoz ha holnap vennék neki egy tábla csokit, utólag is boldog nőnapot kívánva.(ma hiányzott)

Légyszi tanácsokat!


2011. márc. 8. 14:18
 1/8 A kérdező kommentje:
14/F
2011. márc. 8. 14:19
 2/8 Norb66 ***** válasza:
EZ jó ötlet lehet, de az a helyzet, hogy ebből nem fog neki leesni mit is akarsz :) Ettől függetlenül azonban szép gesztus lenne, és biztos nagyon jól esne neki, de miután "felköszöntötted" mondd is el neki hogy érzel iránta. Bátorság és sok sikert!
2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak Ő nem az a típus, aki ezt könnyen feldolgozná^^

Lányok, ti hogyan reagálnátok erre?

2011. márc. 8. 14:24
 4/8 anonim válasza:
Attól függ jó fej vagy-e mikor a közelében van mondj nagy poénokat, beszélgess vele adj neki valamit így talán összejön sooook sikert!
2011. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húú én nagyon örülnék neki, bár tegyél konkrétabb célzást mondjuk hívd el valahova sétálni, moziba, cuktrászdába:D ezzel nem árulsz el semmit, mégis a csajnak le fog esni a tantusz:D
2011. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"cukrászdába" bocsi elírtam, szóval ha én lennék a csaj helyében elolvadnék ettől 14/L
2011. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

^^

Akkor ok.

Csak elég félénk vagyok:$

Köszi a válaszokat, jöhet még:D

2011. márc. 8. 14:50
 8/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Csináld de azért ne várd hogy ettől majd azonnal beléd szeret de biztos örülni fog neki esetleg beszélj vele msn-en ha félénk vagy és kérdezősködj hogy mit gondol rólad. :)
2011. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!