Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri költözni, ha szeretem? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri költözni, ha szeretem? 22F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon kedveljük egymást,már több napot töltöttünk együtt,és nagyon sokat beszélünk egymással.Ő komolyabban gondolja,és én is.Szeretnénk majd összeköltözni valamikor.A gond az h én a fővárosban lakom albérletben,de jelenleg nincs munkám,ő pedig vidéken,és nem is szereti Pestet,tehát nekem kellene költözni.Én oda jártam suliba ahol ő lakik,van sok barátom is,szeretem is a várost,de jóval kevesebb a munkalehetőség arra.Csak miatta költöznék el,mert oda vagyok érte,és ő is értem.Szerintetek megéri feladni a karrierlehetőséget,és elköltözni?Én nem kételkedem az érzéseinkben,de bármi közbejöhet egy kapcsolatban.
2011. márc. 8. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy semmiképpen, hogy még csak pár napot töltöttetek együtt.
2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha előbb találsz ott munkát, akkor túl sok veszítenivalód nincs.


Az összeköltözés viszont nem korai még egy kissé?

2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen karrierlehetőség? Ha nincs munkád, hol a karrier?

Én költöznék a helyedben, ha anyagilag megengedhetném magamnak. Bár nem 1-2 nap után persze.

2011. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem költöznénk össze.Először csak egy barátomhoz költöznék,h többet tudjak találkozni a lánnyal.Még fogunk találkozni többször(2-3 napra),mielőtt meghozom a döntést,csak érdekel mások véleménye is.Köszi h válaszoltatok.
2011. márc. 8. 17:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott sokkal könnyebben tudnék munkát szerezni,jobb feltételekkel,egy hónapja mondtam fel mert heti 60 órát dolgoztam egy multinál.Tudtam h tudok találni másikat.Akik viszont nem jöttek fel Pestre sokan még nem is dolgoztak,pedig 1 éve végeztek és keresnek munkát szorgalmasan.Persze mindenhol lehet dolgozni,ha akar az ember.
2011. márc. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!