Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válasz kéne, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válasz kéne, mert nem bírom tovább:/ (? )

Figyelt kérdés
Van valaki, egy személy, életem szerelme. Mindent megadok neki. Miatta nem járok sehova csak mert megígértem, hogy ne legyen féltékeny, mert nagyon az, ami nem rossz de néha rosszul esik hogy nem bízik meg bennem:/ nagyon is...Nem tudom hogy bizonyítsak...szeretem őt nagyon, de én már mindent mondtam neki.:/ hogy bocsásson meg, megtette, amit köszönök is, de felhozza amiket csináltam és nagyon rossz.:/ Tudom, hogy én voltam a hibás sok mindenben, túl féltékeny vagyok én is, de örülten szeretem őt és nem tudnék nélküle élni, vele akarom leélni az életem. :/ Mondjon valaki valamit....soha nem akarom elhagyni őt mert szeretem.
2011. márc. 8. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nemed? korod?
2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ültess fát.
2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha így eldöntötted, akkor sok boldogságot.

Végülis akkor most mi a kérdés?

2011. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
csináljatok több közös programot éreztesd vele azt h szereted írjneki esténként szerelmes sms-t vegyélneki virágot! menjetek moziba vagy akármi
2011. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kevés az info. Mit követél ellene? Megbocsátot neked, de azért mindig felhozza multbéli sérelmeit?

Ami nagyon nemtetszik az féltékenység? Miért nem mehetsz el sehová? Attól te mé lehetsz hüsées? Uye értesz?! És ő jár másfele bulizni, stb...? Te fiu/lány vagy? Hány éves vagy?

2011. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha már megcsaltad akkor sosem fog igazán megbízni benned, megbocsájthat, de ne várj többet előbb kellett volna gondolkozni. Esetleg mondhatod, hogy szükséged volt másra mert kíváncsi voltál de neked csak ő számít és más iránt nem érzel semmit.
2011. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit tettél? Nemed, korod? kicsit több infóval tudnánk segíteni...
2011. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bizony mittettél? korod? nemed? igy nemnagyon lehet dönteni:S
2011. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg soha nem is fogom 17 lány, de nem tudom mit tegyek:/ Nem hisz nekem. :/
2011. márc. 8. 20:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor mi a bünnöd? Mit követtél el ellene?
2011. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!