Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megtehetjük már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Szerintetek megtehetjük már vagy nem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok a barátom 17 éves látom hogy nagyon akarja már a barátom a szexet és én is kívánom őt egy hét híján fél éve együtt vagyunk volt már csók és simogatás intimebb dolgok még nem. Anya azt mondja még ne tegyem meg mert hogy fiatal vagyok de akkor is szeretném. Véleményeket és értelmes válaszokat várok
2011. márc. 8. 20:03
 1/7 nielindi ***** válasza:
először pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét. ugy is örömet tudtok szerezni egymásnak! nem kell egy csok után már egyből kefélni!! anyádnak igaza van, de ugyis azt csinálsz majd, amit akarsz, és felesleges volt feltenni a kérdést is, pont ezért.
2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te érzed, készen állsz-e rá, de ügyelj a biztonságra.
2011. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: Direkt azért kérdem h lehet e vagy még korai egyikünk sem erőlteti. Nem egy ribanc vagyok aki divatból akar kefélni... Szeretem a barátom nem csak a szexet akarom tőle sztem s jobb se rosszabb nem lettem azzal h feltettem a kérdést.


2. kommentelő: köszönöm szépen

2011. márc. 8. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne így állj hozzá a dologhoz. Hagyd, hogy menjenek természetesen a dolgok, és ne aggódj. Ezalatt amúgy azt értem, hogy amikor kettesben csókolóztok, minden alkalommal menjetek kicsit messzebbre, azaz elkezdeni intim helyeken simogatni, meg ruha alatt, aztán már egyre kevesebb és kevesebb ruhával rajtatok.

Ez egyébként amúgy nagyon hasznos, mert ezalatt tanulod meg hol a legjobb a barátodnak, mit szeret a legjobban, meg te is mit szeretsz.

Aztán valószínűleg célravezetőbb lesz, ha nem rögtön szexeltek majd, hanem mondjuk még csak orálisan, vagy kézzel elégítitek ki egymást.

Ha meg már ezekkel mindaketten elég jól elvagytok, és úgy érzitek jó lenne továbblépni, akkor majd meg lehet próbálni a szexet.

Amúgy tényleg nem ajánlom, hogy most így egyből csapjatok bele a lecsóba, mert aztán ha nem úgy sikerül, akkor nem lesz jó élmény. Ha meg már intimebben ismeritek egymást, akkor annyira rosszul a szex sem fog elsülni.

Remélem segítettem.

2011. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél:)
2011. márc. 10. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nyugodtan várhatsz, én is csak 19 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem. Divatból ne akarj még sexelni, a barátod meg ha komolyan szeret, akkor ő is türelmes lesz.
2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Direkt írtam az előbb h nem divatból akarok lefeküdni vele de majd ahogy jön megvárom míg itt lesz az ideje
2011. márc. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!