Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orvos kéne nekem :S Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos kéne nekem :S Miért nem tudom elfeledni?

Figyelt kérdés
Tinikoromban fél évig jártam egy sráccal akibe szerelmes voltam. Azóta se ő se én nem tudjuk elfeledni egymást, pedig 150 km távolság van köztünk. Ő szakított velem és én azonnal beleléptem egy újabb kapcsolatba ami immáron 4 éve tart. A jelenlegit szeretem, tisztelem, jó az ágyban, korrekt ember, okos és jó a szíve. Izgat a teste, szeretem, hogy sokszor ugyanazon pörög a gondolatunk. De az exem nem tudom elfeledni :S Ha az indulatoknak élnék akkor visszamennék az exhez, elundorodnék tőle, fél év múlva újra vissza stb. Nem jó az ágyban, nem szeretem ahogy kinéz. Lelki társam tud lenni és úgy érzem szükségem van ő magára. ....de a teste irritál, a jelenléte is irritál. Zavarnak a dolgai és a mozdulatai. Miért nem tudom hagyni a fenébe? :((( 4 éve..... 19L
2011. márc. 8. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Mert h.... p.... vagy. Szívás van:)
2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
???????????
2011. márc. 8. 22:18
 3/17 anonim ***** válasza:
üdv a clubban. Ugyanígy vagyok. Vagyis csak majdnem: mióta szakítottam bnőmmel még nem tudtam tovább lépni egy másik kapcsolatba de dolgozok rajta. Bár az h folyamatosan eszembe jut bármit csinálok. Hát kitartás. Szar az élet! Habzsoljuk nagykanállal.
2011. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaj vééégre valaki írt!

Háttt. Ma azon töprengtem, hogy jobb lenne ha felkeresnék egy dokit. Talán hatásosan rávezetne arra az útra, hogy kééész vége ennyi volt. ÚÚúúúgy szeretem a jelenlegi párom, el tudom képzelni, hogy a felesége legyek és ő jó apa lenne... De átverem mindaddig amíg így érzek az exem iránt. Az ex nem szeretne velem barát lenni :S Vagy kapcsolat vagy semmi.

2011. márc. 8. 22:53
 5/17 Mentifantezsvér ***** válasza:
Ez elég érdekes. számomra kicsit fura ez a párosítás hogy szereted de irritál . De szerintem azért nem tudod elfelejteni mert még nem zártad le magadba ezt a fejezetet.koncentrálj a mostani barátodra és hidd el nemfog hiányozni :)
2011. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nah akkor elmesélem az én kis történetem...2 évvel ezelőtt megismertem egy lányt,teljesen beleszerettem,mindent megadtunk egymásnak amire csak szükségünk volt,ott volt velem,mikor egy életmentő műtétem volt,kitartott jóban,rosszban mellettem...és mire meggyógyultam....elment dolgozni,és jött egy másik pali....szakitott velem most 5 hónapja :S Azóta minden este,minden nap,úgy kezdődik,és végződik,hogy rá gondolok...nem tudok más lányra ránézni úgy,hogy akarjak is tőle valamit :( Sajnos rohadt car dolog az élet,de tudni kell együtt élni ezekkel is...szerintem nem kell neked orvos,csak még idő :S Igaz 1,5 év nem kevés...de valami olyan volt köztetek,amit nem vettél még te magad sem észre,és ezért nem tudtad még elfeledni :) Kitartás :)
2011. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Azt mondják az idő mindent megold. De sztem az f.szság. Az időnél még én is gyorsabban gyógyítok

2011. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nyugi, én már egy éve úgy nem tudok elfelejteni egy fiút, hogy mindössze párszor találkozgattunk.
2011. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán az van, hogy kötődsz még hozzá, de már nem szerelemből... ha megpróbálsz nem rá gondolni, csak a mostani párodra, és belegondolsz, hogy a mostani párod soookkal jobb, mint az exed, stb, akkor elfogod tudni felejteni, idővel...sok sikert hozzá. (:
2011. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szióka! Igen a napokban jöttem rá, hogy kötődöm hozzá. Szombat este összefutottam vele egy bulin. Mondanom sem kell, hogy mennyire örültem, hogy láttam és beszéltünk 1-2 szót. Arra gondoltam, hogy belinkelem ezt neki és megírom, hogy bármikor találkozunk az intelligens emberhez méltó köszönéshez ragaszkodjunk. De ne beszéljünk. Kerüljük el egymást. Néha még ilyeneken is gondolkodom, hogy ő csak egy hazugság....
2011. márc. 10. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!