Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért etikátlan az orvos-beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért etikátlan az orvos-beteg szerelem?

Figyelt kérdés
Ha mindketten független, felnőtt emberek vagyunk akkor miért etikátlan az ilyen kapcsolat?
2011. máj. 16. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
nem az. Miért lenne az? két felnőtt független ember miért ne szerethetné egymást, csak azért mert az egyikük orvos? nem másabb mintha kőműves lenne. :)
2011. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze, én is így gondolom :) De úgy vettem észre, hogy meglepően sok ember azonnal elutasítja ezt , mert még az él a köztudatban, hogy ez "etikátlan" Ráadásul még nehezebb, ha az egyik fél jóval fiatalabb...
2011. máj. 16. 20:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert a beteg részéről nem feltétlen szerelem, hanem csak a törődés miatt kialakult fellángolás.
2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
valamint azért, mert ha egy beteg összejön a dokival, mindig retteghet, hogy ki lesz a köv. páciense...
2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De etikátlannak szerintem nem azért nevezik, mert a beteg esetleg csak a törődés iránti vágyat téveszti össze a szerelemmel.
2011. máj. 17. 18:11
 6/15 anonim ***** válasza:

hanem azért mert akkor minden páciens tarthat attól, hogy a kezelője ki kezd vele, a doki perelhető

nos, ezért etikátlan

legtöbb esetben a munkát nem szabad a magánélettel keverni

2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Csak nem beleszerettél az orvosodba?? Mert kb. én is ilyen cipőben járok... :S :)

2011. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon is ebben a cipőben járok :) Beszélgessünk róla?
2011. máj. 21. 18:03
 9/15 anonim válasza:
Óóó hát persze :D beszélhetünk :) adsz valami elérhetőséget ? :$
2011. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szbrigi@citromail.hu :)
2011. máj. 21. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!