Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondja, nem tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondja, nem tudna a 'barát' barátom lenni, mert én már a barátnője vagyok. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, de nekem fontos hogy a barátja is legyek. Ez mért olyan lehetetlen a fiúknál? végül is annyi olyanról hallottunk már hogy egy párkapcsolatban a két fél legjobb barátok, és még élő ismeretségi körből való példát is tudnék mondani. Neki ez mért lenne olyan nehéz?
2011. márc. 9. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

"végül is annyi olyanról hallottunk már hogy egy párkapcsolatban a két fél legjobb barátok"


Ez hülyeség, az a kapcsolat, ahol a párok csak barátságot éreznek egymás iránt, nem szokott sokáig tartani... persze, sokan mondják h a párjuk a legjobb barátjuk de ez nem igaz, ne keverjük össze a barátságokat és a párkapcsolatokat.

Egyébként miért akarsz te a barátja lenni? o.O Örülj neki h az vagy akivel jár, szarul járnál ha a barátja lennél :D

2011. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert ami most van, az több mint barátság. Ő nem akar visszalépni. Ez jó! Örülj neki.!
2011. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Kedves első! Látom, nem érted a lényeget, ráadásul butaságokat beszélsz! A kérdező nem kérdezett hülyeséget. Egy komoly párkapcsolatban a felek igenis barátai is egymásnak.

Nekem például még sosem mondott szebb bókot senki, mint a párom, aki azt mondta, hogy azért is olyan jó a kapcsolatunk, mert nem csupán jó barátnő és szerető vagyok, hanem kvázi "jó haver" is. Ez számomra is fontos, és örülök, hogy nálunk így van. Persze nyilván minden ember más. De szerintem két egymást szerető ember esetében fontos, hogy a felek barátai is legyenek egymásnak. Ezalatt pedig nyilván nem azt értem, hogy baráti érzéseket tápláljanak egymás iránt, mert az megint más dolog.

2011. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kszi a választ. Egyébként azért, mert neki a barátai a legfontosabbak. És én valahogy mégsem érzem magam olyan fontosnak. Több dolgot szeretnék vele megbeszélni és több dolgot szeretnék vele csinálni. Nem megyek vele sehova. Pedig én mennék de ő nem hív. Akárhova elkísérném, még akár fociedzésére is. Kiderült hogy elég keveset tudunk egymásról. Például mondta hogy szeretem a starwarsot, a gyűrűk urát, a sportokat és teljesen meglepődött hogy ezek neki is a kedvencei és hogy nem gondolta hogy én szeretem az ilyeneket.

Ami nekem elég fura volt.

És igazából ez az egész barát dolog onnan jött, hogy nem akar ittaludni még nálunk. És mondtam hogy oké, de kicsit zavar hogy mindemellett a barátainál minden héten ott alszik, van hogy 2x is egy héten. Erre a válasza hogy: 'jó de az más mert te nem vagy a barátom' ami nem kicsit ütött szíven. Mert nekem tényleg fontos hogy valamilyen szinten a barátja is legyek. Bár tudom hogy ez ráerőltetéssel nem fog menni.

2011. márc. 9. 10:29
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az utolsó válaszoló teljesen eltalálta hogy mire akartam kilyukadni :)
2011. márc. 9. 10:31
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves első! Látom, nem érted a lényeget, ráadásul butaságokat beszélsz!

Egy fiú a barátjának nem bókol, legyen az lány vagy fiú. Nincs szükség rá. Egy fiú a barátjával mást beszél meg, sőt, más hangnemben beszél, mint a párjával. Ha nem, ott gond van!

„Ezalatt pedig nyilván nem azt értem, hogy baráti érzéseket tápláljanak egymás iránt, mert az megint más dolog.”

??? Tehát neked a barátság nem az, ha a felek baráti érzéseket táplálnak egymás iránt? Akkor mégis mi most komolyan? :D


Egyébként tipikusan nők szokták erőltetni ezt a barát-dolgot, gondolom a harmadik is az.

2011. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert szerintem itt az alapvető hozzáállással van a gond az ő részéről. Az, hogy a barátainál ott alszik,de a párjánál nem, az igen éretlen lélekre vall. Ezeket meg kell beszélni, a kommunikáció nagyon fontos!!! Mindenben! Közel fél éve vagytok együtt, és nem mentek sehová, nem ismeritek egymást? Én folyton "beszéltetem" a páromat és ez nálunk oda-vissza működik. A legkomolytalanabb témáktól a legkomolyabbakon át a legsikamlósabb, arcpirulós témákig MINDENT! meg tudunk beszélni. Anélkül semmi értelme az egésznek. Amúgy engem is kiráz az a felfogás, hogy " a barátok mindennél fontosabbak, még egy nőnél/pasinál is". Miért is? Ez kb. olyan, mintha összehasonlítanám a körtét az almával. Nem lehet, és értelme sincs. Én azon az állásponton vagyok, hogy a párkapcsolat is fontos, meg a barátok is fontosak; egyiket sem szabad hanyagolni a másikért. De az, hogy bármelyik fontosabb lenne, az egy nagy kifogás. (Persze itt most komoly kapcsolatról beszélek.)

Szerintem sürgősen beszélj vele! Amúgy miről beszélgettek, amikor együtt vagytok, ha még alapvető dolgokkal sincs tisztában veled kapcsolatban?

2011. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én fiú lennék.

ellég fura lenne ha nem akarnék a barátnömnél aludni,

és ha nem beszéltek, akkor mi marad, csak szex?


lehet átkell gondolnod mien "kapcsolatod" van..

Föleg hogy egy fél éve vagytok együtt

2011. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

10:35-re figyelj csak, én nem fogok magyarázkodni neked. Számomra a párom - aki ráadásul a vőlegényem is - a társam, a szeretőm, és a barátom is egy személyben. Furcsa számodra, hogy van ilyen? Létezik, hidd el. Ebben nem hinni kell, ez tény. De aki nem így látja, nem így látja.

Kedves kérdező, neked van igazad!

2011. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is próbálom beszéltetni de nem nagyon begy. De ebben pedig én vagyok a hibás, mert nekem inkább msnen megy. Lehet hogy ott érzem magam biztonságban.

Leginkább ez az ottalvós dolog zavar, mert annyi mindent meg tudnánk beszélni egy egész éjszaka alatt. Utána már biztos nem lenne ennyi hülye kérdésem.


tehát végül is mindketten hibázunk. Most szeretnénk javítani ezen az egészen. De úgy érzem azt teljesen kizárja hogy én a barátja lehessek.


Köszönöm a válaszokat, amúgy nem éretlen, szóval én sem értem. És amúgy ő 17 éves.

2011. márc. 9. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!