Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a a volt pasitok megkérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a a volt pasitok megkérdezné, hogy nincs-e kedved egy utolsót szexelni vele, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Az exemmel egy évet voltunk együtt.Végül úgy hozta a sors,hogy örökre el kellett válnunk egymástól,mert nagyon messzire elment(Brazília).Így már hónapokkal azelőtt szakítottunk,mielőtt elhagyta volna MO-t,mert úgy gondoltuk,így könnyebb lesz.

Sokáig ki voltam miatta és nem bírtam ki,írtam neki,hogy hiányzik.

Ő ezután nagyon sokszor rám írt msn-en és mielőtt elment volna pár nappal,megkérdezte,hogy nincs-e kedvem felmenni hozzá egy utolsót szexelni.

Elküldtem a francba,bármennyire is hiányzott és szerettem volna látni.Tuti sírógörcsöt kaptam volna szex közben.

Azóta is sokat gondolkodom rajta,hogy vajon jól tettem-e.

Te mit válaszolnál?:)

19/L


2011. márc. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Egyrészt szerintem megalázó, hogy ebben a helyzetben a szex a fontos neki, és nem az, hogy el kellett búcsúznia Tőled. Másrészt semmi értelme felkavarni az érzelmeket, ha úgyis utazik. Szóval ha nem mégy bele, akkor őrzöd meg az emberi méltóságodat, és a szép emlékeket.
2011. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor engem a volt barátnőm megalázott? Mert szakítás után lefeküdt velem.
2011. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Ha csak a szex a fontos neki, akkor innentől kezdve nem kell vele foglalkozni.
2011. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!