Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm cicanadrágot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm cicanadrágot akar venni de én nagyon nem akarom h abba flangáljon (mászkáljon, vegyen, stb. ) Hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Ha cicanadrágot venne és abba mászkálna nagyon zavarna és mondtam neki h nem szeretném meg stb... de mondta h akkor is fog venni meg stb... de én nem fogom kibírni meg stb... és nem tudom mit csináljak :( Kérlek segítsetek, hogy mit mondjak h beszéljem meg vele mert már 1 év 1 hónapja együtt vagyunk és nem akarom elveszíteni, nagyon Szeretem!!

Léci normális válaszokat írjatok és ne azt h szard le meg, had vegyen meg stb hanem,hogy hogyan beszéljem meg vele h hagyja ezt az ötletet??

Előre is köszönöm!


2011. márc. 9. 20:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt szeretne, akkor hagyjad. hamar kimegy a divatból az is. Minden évben vannak ilyen hülye divatcuccok. Majd elmúlik:) Ezért kár lenne szerintem veszekedni vele.

Ha meg annyira nem tartja tiszteletben a véleményed, ha már egyszer elmondtad, akkor legközelebb jobban teszed, ha hallgatsz:) ha meg kérdezi a véleményed, mond neki, hogy az úgy se számít, és hozd fel neki példának a cicanadrágot. Hátha észbe kap, hogy nem egyedül van.

2011. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar annyira?


Nyílván jobban megbámulnák barátnődet, de azon kívül?

2011. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy a visszájára süljön el és pont ezért hagyjon el.. Ma már minden csajnak van szinte, természetes, hogy szeretne ő is, hogy ne maradjon le a divattól.. Én 3 éve vagyok a párommal, de ha egy ennyire egyszerű dologtól tiltana elgondolkodnék rajat, hoyg elhagyjam.. Tiltsa meg, hogy nagyon kivágott pólót vegyek stb, de hogy egy cicanadrágot amire a legtöbben hosszú pólót, szoknyát rövidgatyát stb-t vesznek...
2011. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minden csajnak kell cicanadrág mert abba nőies , és szebbek benne ha szép azaalakja hagyad hagy vegyen egyett mert őabba érzi jól magát meg az a divatos ha nem akarod elveszteni akk hagyod ...17/l majndem mindig cicanaci van rajtam meg magassarku :)..ÉS nem pláza pics vagyok hanem nőies ;)
2011. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
pluszba nekem olyasmi mint a latex szeru a fele :)
2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted, túlélsz egy ruhadarabot. Mások egy tetkót vagy egy hajfestést is kibírnak a párjukon.
2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
azért miért veszítenéd el mert cicanadrágot vesz?legyen már eszed.ha neki az tetszik úgyis fog venni.semmi közöd hozzá.nem vagy az apja h megtiltsd neki.nem tom egyes pasik mit képzelnek magukról h csk úgy beleugatnak a barátnőjük dolgaoba,főleg h mit vegyen fel.
2011. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
az én barátom sem akarja h cicanadrágot hordjak. nehéz lesz megállnom,de nem fogok hordani, csakis az ő kedvéért.:/:D
2011. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat egyedül csak az utolsó komi író bírta felfogni h mit akarnék kihozni belőle és mint a kérdésben leírtam ne olyanokat írjatok már h hagyad meg ne szólj bele hanem h mit csináljak h NE csinálja!


Am igaz meg minden de én nem akarom h a barátnőmet ilyen faszcibáló buzeráns nigger köcsögök nézzék meg megjegyzéseket tegyenek meg stb...

jah meg ellentétbe jön az h én meg nem vágatom rövidre a hajamat meg nem szedek tömegnövelőt a gyúráshoz az ő kedvéért... és azért jogos lenne ha "csak" egy ruhadarab miatt ne lenne semmi... mert nem hiszem el h nem lehet kibírni h ne egy olyat vegyen fel egy lány... mi az cigi? h vonzza a lányokat vagy mi? hát nem hiszem meg amugy is nem hiszem h a b.nőm szoknyával nadrággal meg stb vel akarja hordani... szal már komolyan ezért se mert akk még csak csak megérteném mert mondjuk egy szoknyával aranyos meg stb de natúron... meg én nem arról beszéltem h elfogom veszíteni.. hanem h ő fog engem.. (bár nem tudnám elhagyni) csak azért jó lenne ha alányok is olyan megértőek lennének a fiúkkal mint fordítva.. na.. ezentúl ilyesmi komit írjatok pls...

2011. márc. 9. 20:52
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
te valami pancser vagy ˇ^
2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!