Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hordhatnék cicanad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hordhatnék cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és szeretnék egy kicsit jobban adni magamra. Eddig csak olyan gatyákat hordtam amik nem csőgatyák, de "félcső" és nem simult hozzám, mint a csőgatya. Arra gondoltam, hogy veszek egy bőrhatású cicanadrágot, amit hosszított fölsőkkel hordanék. Szerintetek? (kicsit változtatnék) persze hosszúra gondoltam, azokat télen is lehet hordani...
2011. febr. 12. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy pufi lány akkor hord, de nem tudhatjuk, hogy jól állna-e Neked! Egy próbát megér...
2011. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt a faluban az öregasszonyok szoktak ilyet hordani nyáron.....ha veszel még egy tigrismintás fölsőt, kínai, magas, parafapapucsot, vmi vastag aranyfülbevalót, és valahogy úgy csináltatod meg a hajad, h bedajeroltatod, és vmi oknál fogva lilás árnyalatú lesz, akkor tökéletesen beleillesz a nyugdíjas klub képébe.
2011. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hiába hosszú, az még ilyen időben vékony nagyon, felfázol, megfázol, nem ér annyit egy srác meghódítása - ami amúgy sem lenne biztos, mert én nagyon sok olyan srácot ismerek, akik már irtóznak a cicanadrágokról, mert minden kis fruskán az van. Szóval ezzel várjál késő tavaszig, nyárig. Inkább vegyél egy-két teljesen répanacit, ha már mindenképp totál simulóst akarsz. 21/L
2011. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én már unom hogy minden lányon farmer van... annak only férfiruhának kéne lennie... Japánba milyen jó mindenkin szoknya, itt meg fél liter nyálam kifolyik ha látok egy csajlábat :O


f17

2011. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy hordok cicanadrágot ilyenkor, hogy aláhúzok egy vastag pamutharisnyát. De ezt is csak akkor, ha nem megy 5 fok alá. 0 fok körül meg szigorúan rendes, meleg nadrág! Egy pasi se ér annyit, hogy felfázz, nagyon szar dolog és veszélyes is!


25 N

2011. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen! Amúgy én nem rajongok a simulós gatyákért, főleg a szoros csőgatyákért amit le kell hámozni. Én azokat a gatyákat szeretem amik nem csőgatyák, de nem is trapézgatyák, azt nem tudom, hogy mondják :D
2011. febr. 12. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok a csőgatyák. Amiket úgy kell lehámoznod magadról, azok már répanacik, amiknek beszűkül az alja. Én is inkább az egyenes szárúakért rajongok, utálom ha az egész lábamra rá van tapadva a ruha, mint valami csigára... 21/L
2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, na ige az a stílusom, csakhogy a fiúknak félek ez nem jön be... De nembaj, akkor úgy csinálok mint eddig, nem fogok egy fiú miatt változtatni magamon. Köszönöm, amúgy is ráérek még 14/L


ja és eszem ágában sincs nagy vastag karika fülbevalót hordani, és párduc mintás cuccokat.... nem az én stílusom...

2011. febr. 12. 15:18
 9/13 anonim ***** válasza:
latex gatyára gondolsz? nem rossz, de szerintem a fekete leggings az jobb.:) meg most kijön majd a jó idő is:D
2011. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a cső vagy répa gatyára gondolsz, meg arra hogy cicanaci rövid,esetleg 3/4es gatya alá, tudod az nem a te stílusod, szinte minden tini így öltözik, aj hozzájön a convers cipő, tucatlány vagy ha így öltözködsz ezzel nem fogsz kitűnni, keress vmi egyedit, és ne csak a külsővel próbáld elcsábítania belső sokkal fontosabb lesz
2011. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!