Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamu volt az egész szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu volt az egész szerelem?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerjük egymást, fél éve együtt kapcsolatban, voltak kissebb hullámvölgyek, de állitólag a csaj totál belém volt esve. Ott voltam melette mindig mikor kellett, segitettem, ahol tudtam. Ő nehezebb anyagi helyzetbe került, felmerült, hogy ki megy külföldre dolgozni., ráadásul egy munkatársával, akit alig pár hónapja ismer. Megemlitettem neki, hogy esetleg én is veletartanék(nekem sem esett volna rosszul egy kis plusz pénz, nem lettünk volna hónapokig távol és csak nem egyedül vágott volna neki). Erre ő azt mondta, hogy nem szeretné, ha vele mennék, mert valószinüleg elvontam volna a figyelmét a munkáról, nem lett volna elég ideje rám és ettől rosszul érezte volna magát, stb bla, bla. Vitáztunk egy sort és azt mondta, hogy ő ezt már nem birja tovább(nem is veszekedés volt, nyugodtan megbeszéltük a dolgokat) és szakitott. A munkatársával elutazott volna, de a szerelmével nem? Ti mit gondoltok erről?
2011. márc. 10. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
soha sem szeretett igazán. Jobb ha külön mentetek.
2011. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, remélem kihevered és találsz jobbat. A leírtak alapján azt mondhatom, hogy nem szeretett.
2011. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fura magyarázat, nem hiszem, hogy szeretett..
2011. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
elég gonosz dolog volt tőle,de az ilyenek úgy is megkapják ami jár nekik,úgy h ne aggódj....
2011. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha lány lennék, és a csajod helyébe lettem volna, nem tudnék elég hálás lenni ezért az ajánlatért....hmmmm..miért is.... mert a pasimmal egy életre szóló kalandban lett volna részem külföldön....aki ott van mellettem....megvéd....imád...ekkora felelősséggel járó buliba beszáll.....és ha jól alakulnak a dolgaink, egy rakás pénzzel térnék haza vele.....hmmm.....


HAGY MENJEN! MEGÉRDEMLI MAJD, HA MEGSZOPATJÁK KINT!

AZ ILYEN NEM EMBER HANEM EGY DÖG!


21/F

2011. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
tényleg szemét dolog volt tőle.cserébe feldobhatnád az excsajok -ra a házivideót vagy a képeit
2011. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 1000% hogy a szerelmemet választanám. néha még az is megfordul a fejemben hogy a legjobb barátnőm helyett is mert annyira szeretem....csak arra gondolok h a barátság az biztosabb mert szakíthatunk és akkor pofátlanság lenne visszemenni a baráthoz amikor bajvan..:/
2011. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretett volna,vele mehettél volna.

Sztem ez csak egy kifogás volt neki:S

Te ettől jobbat érdemelsz!

Remélem megtalálod azt aki majd megbecsül.

18/L

2011. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!