Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer kihunyt a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kihunyt a szerelem, fellángolhat újra?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve leszek együtt a barátommal,nekem ő az első.

Egy ideje már nem érzek szerelmet iránta,csak szeretetet,féltést. Nagyon szeretem,de nem úgy már mint régebben.

Azt viszont tudom,h ő még mindig úgy imád,mint rég.

Szerintetek? Aki volt már hasonló helyzetben,mi lett a vége? Meddig lehet egy szerelem nélküli kapcsolatban élni?

(Nincs másik pasi,aki miatt úgy érzem,lépnem kéne.Soha nem csaltam meg a párom,és nem is szeretném!Tisztelem és szeretem)


2011. okt. 22. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A biokémia szerint a 4 hormon ami a szerelemnek nevezett biokémiai érzést létrehozza, egy adott személy iránt, csak egyszer lángolhat fel az életben. Sőt, valódi szerelem csak 3 évig tarthat, utána átalakul szeretetté.
2011. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem :S
2011. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagymamá bölcs mondása: "Felmelegítve csak a lecsó jó..."

Remélem érted :)

2011. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:s Hiányzik az érzés,és félek,h jön majd vki,aki iránt úgy érzek majd,mint a párom iránt egykor...szerelem volt első látásra. Úgy érzem,22 évesen még nagyon fiatal vagyok ahhoz,h ne éljem át újra azt a mindent elsöprő érzést,de közben bennem van az is,h megéri-e új kapcsolatot kezdeni vkivel azért a 3 évért,ha utána úgyis elmúlik a szerelem...vagy inkább a biztonságos kapcsolatom mellett döntsek-ha szabad ezt mondani-örökre. Mert tudom,h a párom tökéletes apja lesz a gyerekeinknek,és törődni fog velem is,nem csalna meg soha,számára én vagyok a minden.A tervek szerint,ha végeztem az egyetemmel,megkéri a kezem,aztán jöhet a házasság,gyerek. Olyan naiv vagyok,azt hittem a szerelmünk majd örökre szól,és boldog voltam,h olyan fiatalon megtaláltam az igazit,de ...
2011. okt. 23. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. De lehet, hogy nem fog.


Próbáld meg átérezni, hogy milyen lenne, ha kidobnád. Milyen lenne az élet nélküle.


Vagy visszajön a szerelem, vagy könnyebb lesz kitenni.

2012. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett a történet vége?
2013. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok? Mi lett? :)
2013. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!