Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudtam, szerintem okkal. Szerinted?

Figyelt kérdés

a barátomnak 3 hete gipszbe van a lába (ínszalagszakadás miatt)1.hetet,mikor fekvő gipszbe volt,nálunk töltötte, mert én tudtam neki segíteni mindenbe(fürdés,öltözködés stb.)suli után sokszor volt h hazajöttem, és nekiálltam még neki kaját csinálni, mert olyan finnyás h volt hogy ő "nem volt éhes" arra ami épp itthon volt.és szívesen segítettem neki, mert ugye nagyon nem tudott felkelni.most 2. hete járógipsze van, de még sokszor engem"kér meg" hogy menjek ezért -azért, és azért fürdésnél is.

én persze tényleg segítek, mert tudom hogy nincs még jól a lába, de mostanában már feltűnt h elfelejt megkérdni, csak úgy mondja Pl.hozd ide ezt, hozz ide azt:S meg is említettem neki, h azért meg lehet kérni,mert én se jókedvembe rohangálok,főleg, meló után fáradtan, mikor alig álok a lábamon(annyira fájnak, valószínű bokasüllyedés, vagy lúdtalp:S)

és mondta h ne haragudjak, csak neki nem tűnik fel h nem kér meg, csak mondja

most leszünk egy évesek, hétfőn. most a 4 napos hétvégét úgy képzeltem el, hogy nyugiba elleszünk, ketten mint régen:) olyan jó lett volna, ha most kicsit én vagyok kényeztetve, mert mostanság kicsit túlhajszoltam magam szerintem:S erre benyögi olyan kedd környékén hogy lesz a közelbe koncert, és ő menni akar. mondom gipszes lábbal? és akkor azt mondta, hogy majd ülni fog, meg nem megy be a tömegbe (persze tudom h nem fogja kibírni) és injekcióznia kell még magát (véralvadásgátló) és nem is tudom h arra hogy lehet inni alkoholt:S

és le akartam beszélni a dologról,először is miatta, mert nem tenne neki jót egy koncert, és azért is mert énse tudok menni, pénzhiány miatt(elég drága lesz) :S persze jött azzal h majd ő fizeti nekem, de nem akarok más pénzéből menni:S ő elment. nagyon rosszul esett, hogy hetekig ápolgattam, meg még tnap is én fürdettem meg ilyesmi, és akkor ő ellép koncertre.:S


annyit veszekedünk, és nem tudjuk megbeszélni,csak elbeszélünk egymás mellett. bennem meg megmarad a dolog, mostanában annyiszor bocsánatot kért, hogy már meg se hallom szinte:S


úgy ment el, h mondtam neki h nagyon rosszul esik,és nekem többször ne is mondja h fáj a lába,mert nem fogom elhinni, hogy fáj, ha erre nem fáj akkor arra se fájjon hogy kimenjen valamiért.:S

szerintetek?


18L


2011. márc. 11. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megértem, hogy megharagudtàl, de ha nem tudsz/nem akarsz ebböl mit kihozni (szakítàs, durcizàs) akkor engedj a bocsànatkérésnek :)
2011. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jogos!
2011. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak annyiszor összevesztünk mostanába:s és mindig megígéri, hogy több ilyen nem lesz. Nem akarok szakítást,nagyon szeretem,ő is engem, csak valahogy meg akarom (talán akarjuk) oldani ezeket a dolgokat.:S meg mindig "megbeszéljük" ha veszekszünk, de ugyanúgy marad minden:S
2011. márc. 11. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

Én már ott leállítottam volna, hogy külön főzet veled, és nem jó neki, ami otthon van. Oké, 1-2 étel lehet, amit utál, de ez a "nem arra éhes" nem arra utal. Én nem főztem volna neki külön, főleg nem ilyen hozzáállással.

Az ugráltatás is elég meredek. Meg az, hogy leszarja, hogy a te lábad is fáj...

2011. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltak amúgy hasonló dolgaink, de én megmondtam, hogy nem tűröm a bunkó viselkedést, és a barátom végül erőt vett magán és változtatott sok mindenben. Persze ehhez kellett olyan is, hogy szakítani akarjak :S (Stratégiának nem jön be, akkor működik, ha tényleg annyira eleged van, hogy le akarsz lépni...)
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát lassan 1 év alatt kezdem megszokni,hogy nagyon finnyás:S aztán csak jót akartam,hogy ne hideg kaján legyen egésznap.persze anyunak nem mondja ha nem szereti azt a kaját ami akkor van,csak azt mondja nem éhes,énse valami hűde nagy kaját csináltam, csak sütöttem tojást, krumplit,húst, ilyesmit. csakhátja:\ szinte már elvárta a dolgokat.:S
2011. márc. 11. 19:40
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha én azt kérem változtasson valamin, akkor azt mondja hogy "máról nem lesz ilyen" ha viszont veszekedünk,és úgy mondom neki, akkor az a válasz hogy "én ilyen vagyok" :S

én felhoztam neki a szünetet:\ és talán énse gondoltam komolyan, nem bírnék ki 3-4 napnál többet nélküle:S akkor nagyon beparázott, azt hittem kicsit összeszedi magát, de ma megint veszekedtünk:S

2011. márc. 11. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves? Ő is 18?
2011. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
augusztusban töltötte a 19-et
2011. márc. 11. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
1. nap otthagytam volna az ágyba.
2011. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!