Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csókolózás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csókolózás közben nem hunyja be a szemét. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy túlkomplikálom a dolgokat(mert szokásom), viszont nekem nagyon furcsa ez, hogy a barátom nem hunyja be a szemét amikor csókolózunk.

Így olyan mintha... nem is tudom. Mintha nem érezne túl sok mindent közben, pedig elvileg szeret.

Szerintetek van ennek jelentősége, vagy ne foglalkozzak ilyenekkel?


2011. márc. 11. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugy "tanulta meg".Szerintem...végülis és speciel becsukom :D Furcsa talán csak nézi h te hogy csinálod vagy annyira tetszel neki hogy még aközben is néz de az biztos h nicsen semmi különleges benne de viszont azt nem tudhatom h valóben szeret-e vagy nem ...
2011. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2011. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged néz közben.
2011. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fél, ha becsukja a szemét, akkor elesik.
2011. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége attól még ugyanúgy szeret téged..elvégre veled csókolózik és nem mással..


Én sem szoktam csókolózás közben behunyni a szemem és nem is igazán értem, hogy miért kell ezt így felfújni, ha becsukom akkor mi van? Attól miért szeretném jobban mintha nyitva marad...bezzeg ha mással smárolnék menne a hiszti.

Szóval nem látod a fától az erdőt..a hangsúly csókolóztatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha neked csukva van akkor honnan tudod hogy ő neki nyitva van a szeme?!
2011. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem fújom fel, csak furcsa számomra, ezért tettem fel a kérdést, mert nem tudom ki hogy szokta.


Néha kinyitom közben, és olyankor szoktam látni.

2011. márc. 11. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

áááhá szóval akkor te se csukod be? ennyi erővel ezt a kérdést fel tehette volna ő is és mi van ha épp csak akkor nyitja ki amikor te is ? naaaaa?

Szeretem amikor a tisztelt lányok minden kis sz*art felfújnak. :) nem rohadt mindegy az hogy csukva van-e vagy nyitva? istenem soha se foglak megérteni benneteket...

2011. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
butaság nyitva tartani, túl közel van a másik, és ez olyan, mintha pofákat vágna ölelés közben, azaz csak megjátszaná magát, amúgy lehet csak kíváncsi h te nézed e, vagy lehet csak néz hogy mennyire vagy szép, esetleg lelkes, szerelmes :)
2011. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha tudnál olvasni kedves 22:09-es, akkor tudnád, hogy NÉHA KINYITOM KÖZBEN, egy pillanatra. Ő nem csak 'épp kinyitotta', mert mondta is hogy neki mindig nyitva van. És ahogy korábban leírtam, nem fújom fel, csak rákérdeztem hogy mások hogyan szokták. Valóban hatalmas bűnt követtem el a kérdéssel, elnézést.
2011. márc. 13. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!