Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csókolózás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csókolózás közben nem hunyja be a szemét. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy túlkomplikálom a dolgokat(mert szokásom), viszont nekem nagyon furcsa ez, hogy a barátom nem hunyja be a szemét amikor csókolózunk.

Így olyan mintha... nem is tudom. Mintha nem érezne túl sok mindent közben, pedig elvileg szeret.

Szerintetek van ennek jelentősége, vagy ne foglalkozzak ilyenekkel?


2011. márc. 11. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
semmi probléma, akkor is túlreagálod :) 22:09
2011. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az én páromnak is rendszerint nyitva van :D dár engem igedesít mert utánna mindig a képembe vágja h olyan cuki fejeket vágok közben x"DD

dehát ha neki igy jó... :D csak ne mondja nekem XD

2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!