Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre több fiút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre több fiút is szeretni? :O:/ továbblent

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel féléve megvagyunk,de a suliban van egy nagyon helyes,aranyos,cuki,kedves sráác..szoktunk beszélgetni meg minden.. és úgy érzem beleszerettem..de a barátomat is nagyon szeretem..létezik ilyen?:S
2011. márc. 11. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aha te vagy rá a példa
2011. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
hujjuj, aktivizálódtak a ribanc gének!
2011. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én húgom szeret engem is, a bátyámat is... ez már kapásból kettő...
2011. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
ribanc gének lol mekkora szöveg
2011. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van ez. Egyáltalán nem vagy tole ribanc.. Volt egy barátom, 1 évig jártunk, most van fél éve egy barátom, nagyon szeretem, de úgy hozta a sors,h az exem osztálytársam lett. A suliban olyan jó érzés látni, beszélgetni vele ,néha úgy megcsókolnám illetve megolelném, de tudom,hogy nem szabad, mert ott a szerelmem. Ha a mostani párommal vagyok,akkor egyáltalán nem gondolok az exemre, és fordítva is így van. Ha az exemmel vagyok, nem gondolok a mostani páromra. De agyban dol el az egész, nekunk kell mérlegelni,hogy melyik éri meg jobban! Azt tudd,hogy soha ne csald meg a párod! Inkább szakíts akkor vele és úgy gyere ossze a másik fiúval!
2011. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!