Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik tanár/diák szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuko kérdése:

Létezik tanár/diák szerelem?

Figyelt kérdés

Bele vagyok esve a tanáromba 17 éves vagyok sose fordul elő velem ilyen! De ö is mintha valamit akarna! Mindig elöttem áll meg ha dogát írunk ugyan azt írtam mint a padtársam veszőről veszőre és én 5 kaptam ö meg csak 3-ast!

Nem tudom mi a teendő Mit csináljak?


2011. márc. 12. 00:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ezen kb minden 10 diákból 9 átesik egyszer élete során. Bár legtöbben általánosban zúgnak bele valamelyik tanárukba, és pár hónap alatt ez el is múlik. Bár tekintve, hogy 17 vagy, gondolom a tanár sem túl idős, elképzelhető, hogy te is bejössz neki. Bár azért én ezt a feltételezést nem a dolgozatra alapoznám. Még ha be is jössz neki, elég h*lye, ha pont így adja tudtodra.
2011. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok bocsi nem írtam oda:D
2011. márc. 12. 00:27
 3/37 A kérdező kommentje:
10 vagyok! 5 napból 4 napot látom! Mindig elöttem áll! Ma pl felhúzta a szoknyáját a combjáig! Nem értem! A mai dolgozatom ráírtam! Hogy érzek valamit a tanárnő íránt:)
2011. márc. 12. 00:29
 4/37 anonim ***** válasza:
ajánlott: graduates című film. igazi klasszikus :)
2011. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Hú, meleg a tanárod?
2011. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Vissza térve a jegy most leszarom az most csak beugrott! Meg órák után mindig engem kér meg, hogy töröljem le a táblát! De persze mindig bent van valaki! Pedig mondja mennyenek ki!Meg órán kacsingat rám! Mosolyog! Oda jön segít! Nem értem nem voltam még ilyen szituban volt barátnőm de nem éreztem még tanár íránt szerelmet! És legszívesebben csak dugogatnám és ennyi!
2011. márc. 12. 00:31
 7/37 A kérdező kommentje:
Tanárom NŐ:)
2011. márc. 12. 00:31
 8/37 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy akar valamit lehet azért áll előtted mert ott van több hely a terem berendezését illetően és nem a padsorok között akar sétálva magyarázni.Hogy jobbat kaptál mint a padtársad pedig ugyanazt írtátok?Lehet hogy inkább a padtársad kapott rosszabbat a kelleténél és nem te jobbat.Nálunk is voltak tanárok akiknél nagyon sokat számított milyen név van a dogán de inkább rosszabbat adtak a megérdemeltnél mint jobbat.
2011. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Ám ilyen film nem is létezik: graduates

Jól írtad le?

2011. márc. 12. 00:33
 10/37 A kérdező kommentje:
De miért mosolyog,miért kacsint,miért húzza feljebb a szoknyáját mikor ránézek? Miért akarja mindenki kimenjen és maradjak bent?:D Persze az utolsó óra után:):$
2011. márc. 12. 00:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!