Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még mindig akarom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még mindig akarom, hogy szeressen az exem (én szakítottam vele), akkor én is szeretem?

Figyelt kérdés
Mellesleg rosszul esik, ha bunkó velem és olyankor én is vitába szállok vele ahelyett, hogy hagynám. Akkor ez azt jelenti, hogy táplálok iránta érzéseket még?
2009. máj. 24. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, azt jelenti, de akkor miért szakítottál vele? Valószínűleg azért bunkóskodik, mert ezzel akarja leplezni előtted a fájdalmát, hogy dobtad.

Beszéld meg vele.

2009. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy szeressen akkor még Te is érzel iránta valamit. A vitatkozás is ezért van, mert ti még érztek egymás iránt valamit...
2009. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az eddigi exeimmel kapcsolatban valahogy még most is a "saját tulajdonom" érzést fog el, pedig köszönöm szépen jól megvagyok nélkülük.
2009. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy szereted, vagy csak túl önző vagy.
2009. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!