Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kiábrándulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiábrándulhat belőlem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel(18) 3 hónapja vagyunk együtt.Nekem ő az első,de neki már volt előttem vagy 5 pasija,és mind csak kihasználta.Velem akar lenni örökké,és nagyon szeret.Viszont egy gond van:h állitólag nem tudja kifejezni,h mit érez irántam.És sokszor xarul is vagyok,mert mindig a multja jelenik meg előttem,és ez egy tüske bennem,és néha olyan mintha csak ''lennék'' neki..nemtudom mivan :S
2011. márc. 12. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is így érzel, így gondolkozol, akkor ki fog ábrándulni belőled.

Mi a gondod tulajdonképpen? Hogy nem mondja, hogy mennyire szeret? Hogy voltak már neki barátai?

2011. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gondom h én részemről mindent megpróbálok beleadni a kapcsolatunkba,és ugy érzem magam mintha xarna a fejemre,,,de közben ha együtt vagyunk akkor meg mondja h hiányzok neki,meg szeret.stb..pl.múlthéten minden este irtam neki valami szép sms-t,erre egyszer sem irt vissza,meg ha napközben is iirok neki,akkor is csak egy óra múlva ir vissza min...nagyon sok fiú barátja van,amire féltékeny vagyok,és az a gond h 3 honapja vagyunk együtt,de még nem ismerem annyira,amennyire kellene...sajnos...szerinted milyen kérdéseket tehetnék fel a multjával kapcsolatban?....áááá...nemtudom..össze vagyok zavarodva...:S
2011. márc. 12. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne küldj neki olyan sűrűn sms-t, mint eddig, valamint ne kérdezgesd a múltjáról, legalábbis a múltjának azon részéről ne kérdezd, ami a volt barátaival kapcsolatos. Csak magadnak és a kapcsolatnak ártanál vele.

Most most van, most veled van, most a tiéd. Ez az, ami számít.

2011. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!