Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyermeteg lesz,22 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermeteg lesz,22 éves lány vagyok,170 centi és 90 kiló. Egy 29 éves,160 centis,60 kilós pasi hívott randira, nagyon hülyén nézünk majd ki, igaz? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

alacsonyabb, és vékonyabb magyarán...

nem fogtok hülyén kinézni, mai világban, annyi "furcsa" pár van, persze a szó jó és rossz értelmében is!

én szurkolok nektek, az a lényeg!!!

hajrá!!!

2011. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Igaz, és ilyen gyerekes hozzáállással nem kéne még komolyan randiznod.
2011. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi :)

Don Garcia, ha nem vetted volna észre, a kérdés maga nem vérkomolyan vett, humoros jellegű, köszi az oltást, további jókat.

2011. márc. 12. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen van? :) Van önbizalma a pasinak!

Régen több ilyen párocska volt.

2011. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én őszinte leszek. Nem mindennapos látvány lesz. De ha nektek így jó, kit érdekel. Fordítva azért jobb lenne, de ez van.

Ja, és ha arra kerül majd sor, ne ő emeljen Téged a küszöbön át.

2011. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát elég furcsa sztem, de ne más véleményéve foglalkozz, ha te jól érzed magad vele akk minden ok.
2011. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát furcsa látvány lennétek-lesztek együtt, de sza*rni kell bele! a lényeg, hogy jól érezd magad vele.
2011. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos elég kövérke leszel a fiú mellett. De hát az internet-szerelem az internet-szerelem.
2011. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos lesz (: mit számít ki mit gondol, ha ti szeretitek egymást az a lényeg, amúgy meg örülök neki, hogy vannak olyan emberek akiknél a súlykülönbség nem jelent akadályt, és nem az alapján keres "vadász" párt magánan
2011. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!