Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feküdjek le életem szerelmével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdjek le életem szerelmével, vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy kicsit komplikált a történetünk. Fél évig jártam egy fiúval, nevezzük Gábornak. Nagy szerelem volt, szerettem imádtam és ő is engem. Aztán fél évesek voltunk, mikor kiderült, hogy Írországba kell költöznie, mert az apja ott kapott munkát. (Ekkor volt 20 éves Gábor, én 17). Fél év alatt semmi sem történt köztünk, csak csók mivel megbeszéltük, hogy a 18. születésnapomon csináljuk először. Utolsó este, mielőtt elment azonban megtettük, hiszen nem akartam úgy elengedni, hogy tudom nem látom többet és ne ő legyen az akinek mindenemet odaadom. Akkor az egyszer voltunk együtt, utána kiment. Fél éve ment már az msn, skype, stb de magányos voltam és ő is. Megbeszéltük, hogy szeretjük egymást, de legyünk másokkal is, hiszen ki tudja mikor találkozunk újra az életben. Össze jöttem egy fiúval és most múltunk 1 hónaposak. Nem szeretem és nem is volt még köztünk semmi. Csak próbáltam elfelejteni Gábort. Most azonban (3 napja) szólt, hogy haza jönnek 2 hétre és, hogy látni akar, szeret stb stb. Néztem a facebookját, nincs senkije. Megbeszéltük, hogy befejezzük azt, amit nem tudtunk igazán. Szeretkezni fogunk. Mégis, nem tudom mit csináljak. Itt van Gábor, és itt van a fiú, akivel 1 hónapja vagyok. Gábor 2 hetet marad, aztán elmegy, ez a srác viszont itt lesz. De mi van ha nem is megy majd vele és miatta elszalasztom Gábort? Szakítsak, vagy csaljam meg, vagy csak mondjam el neki, h mi a helyzet és ha megérti megérti ha nem nem? Én még őrülten szerelmes vagyok Gáborba és tudom, hogy úgysem bírom ki ha itt lesz, hogy mint barát, úgy kezeljem és tudom, h ő sem. :( Vki tud mdani vmi okosat? :(
2011. márc. 12. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hitegesd a fiút, bármi lesz is, szakíts.
2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy másért dobog a szívem de azt mondja, h reménytelen és ő boldoggá tehet. :S
2011. márc. 12. 20:02
 3/10 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Szabadna érdeklődni, hogy miért vagy olyannal, akit nem szeretsz?

Talán az lenne a legtisztességesebb a részedről, ha finoman közölnéd a jelenlegi barátoddal, hogy szakítani szeretnél, mert nem szereted.Gondolom, ha Gábor visszamegy, hiába lesz még ott az a srác...

2011. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egy út van: az őszinteség.


Most a fiúzással bekavartál. De ha képes 2 hétre hazajönni máskor nem fog? Így nem működhet?


Vagy mondj le róla végleg vagy próbáljátok meg táv-ba, mert ha szeretitek egymást akkor semmi nem fog változni és légy szíves ne árusítsd ki a lyukad mert undorító dolog. (vagyis egyszere csak egy pasit)

2011. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert nem várhatok örökre Gáborra és azért mert a srác megkért h legalább próbáljuk meg. :(
2011. márc. 12. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"2. Az évezredes bölcsesség azt mondja: Az ezer mérföldes út is egy lépéssel kezdődik. A tízemeletes házat is egy sor téglából kezdik felépíteni. Tehát sose játsszunk egy másik ember szenvedélyével. Az első lépést nem szabad megtenni. Az első sor téglát nem szabad lerakni. Akkor még egy kis seb, egy kis fájdalom árán minden megoldható. De ha ezt nem vállaljuk, mert gyávák vagyunk, álságosan kíméletesek, lusták, az „időre bízzuk” életünk kellemetlenségeinek elintézését, vagyis sodródni kezdünk, akkor kiderülhet, hogy az idő nem old meg helyettünk semmit sem, hanem nagy tragédiák felé sodor."


(Popper Péter: 7 undok megjegyzés a szerelem kínjairól - részlet)

2011. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is a táv kapcsolatra gondoltam. És nem adom magam könnyen, szóval nekem sok idő kell mire lefexek vkivel és szerelem.
2011. márc. 12. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj Kedveském, lehet hogy másokat áttudsz verni, de ha az ember szeret valakit, akkor nem jön össze egy másik emberrel, miközben tudja azt, hogy viszont szeretik.

természetes, hogy örökké vár rá.

és az is természetes, hogyha vannak a szerelmesek között akadályok, akkor megküzdenek az akadályokkal, megküzdenek egymásért.

Nemsokára Te is 18 leszel, mehetsz Írországba a szerelmedhez. Vagy ő is hazajöhet egyszer.

Felnőttek vagytok.

Ne szórakozz másokkal.

2011. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szeretkezni fogunk????

és ezt mégis ki döntötte el?

Sztem pont ezt a gáborodat hagyjad, és keress itthoni srácot.

Ez sehogy se lesz jó.

2011. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy ha befejezem a sulit, idén leérettségizek akkor kimegyek vele :) A barátommal pedig szakítottam. Köszönöm a segítséget. :)
2011. márc. 14. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!